Reality show zkoumá přátelství s ex

Candid of Alex and Caroline during an interview. / foto TLC
Candid of Alex and Caroline during an interview. / foto TLC

Může mít přátelství s „ex“ své výhody? Nová reality show sleduje páry, jejichž každodenní život je propojen s jejich bývalým partnerem.

Rozchody k milostným vztahům proste patří, ale ne vždycky to znamená, že si musíte s bývalým partnerem nebo partnerkou zmizet ze života. Naopak, existují situace, kdy je přátelství s ex přímo žádoucí! 

 

Znáte se už pěknou řádku let

Pokud jste se s bývalým partnerem seznámili na Tinderu za účelem sexu a po pár schůzkách jste se rozhodli, že to není to pravé ořechové, nemá smysl zůstávat v dalším kontaktu. Byla-li to však láska na první pohled, se kterou jste prožili celé období střední školy, nastěhovali se do společného bytu a pořídili si psa, je velmi pravděpodobné, že kontakty po rozchodu jen tak lehce nepřetrháte. A neměli byste se do toho ani nutit. Jakmile totiž plně přijmete a zároveň porozumíte své společné historii, nebudete ohroženi její minulostí. 

 

Sdílíte společnou partu přátel

Odmítáte jít na sraz kvůli tomu, že máte se svým ex společnou partu přátel? Nesmysl! Vstaňte z postele, odložte kyblík zmrzliny do mrazáku a běžte se bavit. Přece kvůli jedné nevydařené kapitole vašeho života nezahodíte to nejcennější, co máte. Přátele. Společný bowling nebo páteční pivo a fotbálek vám jednak pomůže přijít na jiné myšlenky, a navíc možná právě tam potkáte svou novou osudovou lásku. Nikdy totiž nevíte, kde na vás čeká…

 

Stýkáte se v práci

Vztahy na pracovišti jsou velmi důležité. Stmelují kolektiv, vedou k příjemné pracovní atmosféře a zároveň podporují celkovou dynamiku firmy. Ať už tedy váš rozchod dopadl jakkoliv, pokud se s bývalým pravidelně vídáte na úterních jednáních, sdílíte společnou kuchyňku s kávovarem nebo na sebe narážíte ve výtazích, nesnažte se předstírat, že jej neznáte. Naopak, čím rychleji se naučíte navzájem respektovat, tím dříve se vám bude lépe pracovat a z kanceláře budete odcházet s čistou hlavou.

 

Máte spolu děti

Pokud máte společné závazky, pokuste se udržet váš vztah s bývalým minimálně ve společensky korektní rovině. Samozřejmě to nepůjde hned, ale postupem času, i vzhledem k vašim dětem, budete schopni větší velkorysosti a kamarádského přístupu. Bývá totiž takřka nemožné vychovávat děti, když se jejich rodiče nedokážou na ničem domluvit. Ratolesti se navíc budou setkávat s oběma, a proto je nesmírně důležité vyřešit všechno dohodou.

 

Stanovili jste si jasné mantinely

Určitě jste už zaslechli známé přísloví, ve kterém se říká, že pořádek dělá přátelé. V této souvislosti to platí dvojnásob. Jasně stanovené hranice, ať už v těch milostných nebo čistě kamarádských vztazích, jsou důležitou součástí vzájemné důvěry a respektu. Čím dříve si proto vyřešíte všechny křivdy z minulosti, tím dříve budete připraveni navazovat další kontakty. 

Chcete se dozvědět, jak blízko je už příliš blízko, pokud jde o přátelství s bývalým partnerem? V tom případě máte jedinečnou příležitost nahlédnout do soukromí pěti párů, kolem jejichž současných vztahů se stále motá „ex“. V pořadu není nouze o nepříjemné a trapné okamžiky, kterými tyto páry procházejí a kdy je centrem pozornosti stále minulá láska. Vztahy, manželství a děti už nejsou univerzální, protože páry v tomto seriálu nově definují normy, porušují pravidla a razí si vlastní cestu k životům a rodinám, které chtějí a o kterých sní. Nahlédněte do zákulisí těchto románků prostřednictvím pořadu Ty, já a ex (You, Me & My Ex), který můžete sledovat na každou středu od 20:00 na kanále TLC.

Comments

comments

Vyhledat