Red Bull Music 3Style oslaví DJing

Sledujte 6 DJs na cestě za světovým finále na Tchaj-wanu

Již podeváté má světová DJská soutěž Red Bull Music 3Style před sebou sérii národních finálových večerů. Vítěz českého finále, které se uskuteční 21. září v klubu Roxy, bude poté bojovat na světovém finále v Tajpeji na Tchaj-wanu, které se uskuteční v lednu 2019.

 

Celoroční jízda

Přes 1 200 DJs se tento rok přihlásilo do kvalifikační fáze v naději, že dostanou možnost reprezentovat svůj národ na největší světové DJské soutěži. Během května a června měli DJs z celého světa možnost zaslat své 5minutové video, které hodnotili předchozí šampioni. Vítězové každé finálové zastávky, společně se 3 šťastlivci, kteří získali divokou kartu, se budou chystat na cestu na Tchaj-wan, kde se stanou součástí něčeho, co je nazýváno olympiádou v DJingu. Událost, která se z původně lokální kanadské soutěže stala největší akcí DJské subkultury na světě, klade vysoké nároky na technickou zručnost soutěžících a jejich schopnost práce s tančícím davem. Její vítězové se stávají stálicemi světové scény technického DJingu a často působí jako lektoři či porotci.

 

Česká finálová jízda

Národní finále se uskuteční 21. 9. v pražském klubu Roxy. Večerem bude provázet MC Vec. V porotě usedne Mike Trafik, uznávaný český producent a DJ, Aleqs Notal, první světový 3Style šampion, a Damianito, kralující světový šampion. Napětí soutěžního klání uvolní live shows, o které se postarají DJ Wich, Trosky, Mike Trafik, Aleqs Notal a Damianito. Vstupenky můžete kupovat už teď na stránkách redbull.cz/3style.

 

Vybraní finalisté letošního ročníku, jejichž jména zveřejňujeme práve dnes, se pokusí z pódia oslnit porotu a pobavit hudební fanoušky svým jedinečným stylem a umem a vyhrát vstupenku na světové finále v Tajpeji. Soutěžícími českého finále Red Bull Music 3Style jsou:

 

  • DJ Ondrash
  • DJ Forrest Pine
  • DJ Diskotek
  • DJ Roxtar
  • DJ Friky
  • DJ Buldog

 

Soutěží prostřednictvím 15minutového mixu. Ten se musí skládat ze songů 3 různých žánrů. Porota je následně hodnotí dle následujících kritérií: Originalita 40 %, dovednosti za mixážním pultem a práce s gramofony 25 %, výběr skladeb 20 % a reakce publika 15 %.

 

Kdo bude po loňském DJ Roxtarovi dalším národním šampionem v České republice a zajistí si vstupenku do Tajpeje na Tchaj-wanu? 

 

Red Bull Music 3Style finále, 21.9. 2018

Klub Roxy, Dlouhá 33, Praha 1

Vstupenky od 180 Kč na redbull.cz/3style

Facebook event

www.redbullmusic3style.com

#3STYLE #PLAYWITHMUSIC

 

Comments

comments

Vyhledat