Reebok Classic vrací do hry ikonu 90. let – sneakers Aztrek OG

foto Reebok
foto Reebok

IKONICKÉ BĚŽECKÉ BOTY REEBOK AZTREK OG JSOU ZPÁTKY! VRACEJÍ SE DO ULIC JAKO SNEAKERS

 

 Reebok Classic vrací do hry jednu z ikon 90. let – sneakers Aztrek OG jsou součástí kolekce podzim/zima 2018. Původně byly navrženy v roce 1993 – v době, kdy boty procházely radikální proměnou po technologické i designové stránce. Dnes se silueta Aztrek vrací, aby inspirovala jednotlivce k hledání jiné cesty, po které se mohou vydat.

Autorem původního modelu je designér Christian Tresser, který otiskl do Aztreků atmosféru značky Reebok z 90. let – ozdobil je výraznou podešví a mohutnými panely na svršku. Mladý, odvážný a mimořádně talentovaný Tresser nebyl na rozdíl od svých vrstevníků svazován žádnými konvencemi. Jeho kreativní svoboda se proto odrazila i v designu modelu Aztrek. „Nechal jsem se řídit intuicí a zkoušel jsem, kam až mohu v oblasti designu bot zajít,” vzpomíná Tresser na své období v Reeboku.

 

Nové Aztreky reprezentují výrazný retro trend devadesátkového sportovního stylu. Sneakers zdobí nejen původní design, ale také technologie Hexalite a další prvky původního modelu – bílý svršek s kontrastním černým brandingem, reflexní tečky a výrazná síťovina svršku.

 

Mezipodešev s mohutnými rysy i agresivní vzor podešve nejen skvěle doplňují vzhled, ale také se starají o to, aby si Aztrek vyšlapal svou vlastní cestu do módního světa.

Model Aztrek OG zakoupíte od 19. července na eshopu Reebok.cz a ve vybraných sneakers shopech za 2 699 Kč.

 

Pro více informací sledujte:

www.reebok.cz

Facebook.com/ReebokCzechRepublic

Instagram.com/REEBOK_CZ

 

Comments

comments

Vyhledat