Rock Café oslaví své 29. narozeniny společně s Prago Union

Kultovní pražský klub Rock Café, který byl založen krátce po sametové revoluci, slaví 29. narozeniny. Ačkoliv se kulatiny klubu pomalu blíží, ani letošní oslava nebude malá. Pogratulovat přijde i legenda české rapové scény Prago Union společně s celou kapelou a předskočí jim dechový showband Brass Avenue. U hudby to ale neskončí. Slavit se bude i se speciální SLAM POETRY SHOW! v divadelním sále. O afterparty se pak postarají Hello Marcel. Oslava 29. narozenin proběhne v Rock Café 18. ledna. Vstupenky jsou k dostání přímo v klubu nebo v předprodejní síti GoOut.

 

Rok se s rokem sešel a Rock Café opět chystá oslavu narozenin. Klub byl založen krátce po sametové revoluci jako spontánní reakce hudebníků a umělců z bývalého disentu na nově vzniklou svobodu na hudební scéně. Od té doby se v Rock Café odehrálo nespočet koncertů, divadelních představení, přednášek a výstav.

 

I když klubu táhne už na 30, což by v civilním životě mohlo znamenat alespoň částečné zmoudření, Rock Café se vydatného večírku nezalekne ani v tomto věku! Hlavním hostem večera a třešničkou na narozeninovém dortu budou Prago Union & live band. Tuto legendu domácí rapové scény asi není potřeba představovat. Na podzim minulého roku vydali nové album Perpetuum Promile, které pokřtili ve vyprodaném Lucerna Music Baru a nyní se vrací právě do Rock Café. Hudební část večera otevře dechový showband Brass Avenue, který je v klubu také jako doma. U hudby oslava ale neskončí – v divadelním sále program otevře speciální SLAM POETRY SHOW! v sestavě Dr. Filipitch, Švéd a Thea. O afterparty se pak postarají Hello Marcel.

 

Celá oslava proběhne v sobotu 18. ledna 2020 od 19:00 v pražském Rock Café. Vstupenky jsou k dostání za předprodejovou cenu 250 Kč (+ poplatky) přímo v klubu nebo v předprodejní síti GoOut.

Comments

comments

Vyhledat