Rychlé večeře z Delmartu

foto Delmart
foto Delmart

 

DELMART už pět let buduje v Praze prodejny s kvalitními potravinami zaručující svým zákazníkům vysoký standard, který potěší i milovníky zdravého životního stylu. Prodávají i snídaně a svačiny pro školáky, předpečené maso nebo produkty, ze kterých vykouzlíte večeři během pár minut. 

 

V DELMARTU nemůžete sáhnout vedle

 

V DELMARTU nakoupíte třeba pečivo z třístupňového klasu s olivami, semínky nebo ořechy, mléčné výrobky z mléka z českých farem, kvalitní uzeniny  nebo o zeleninu a ovoce ze všech koutů světa.

Tip na rychlou večeři 

 

Semolinové těstoviny Delverde 49,90 Kč, 500 g

Italský výrobce kvalitních semolinových těstovin už od roku 1967. Společnost je umístěna v přírodním parku Majella a při výrobě těstovin používají jen minerální vodu, což je dělá výjimečnými. 

 

Rajčatová omáčka s bazalkou 69,90 Kč, 340 g

Pikantní voňavá omáčka z jihu Itálie, vyrobená z italských rajčat a bazalky na cibulovém soffrittu, mrkvi a extra panenském olivovém oleji. Obsahuje 84 % rajčat, 5 % panenského olivového oleje a 2 % bazalky. 

 

Italské koření 59,90 , 78 g

Koření bez syntetických barviv, glutamanu či dalších zvýrazňovačů chuti. Čistě jen koření. Když sůl, tak jen mořskou a když, tak jen tam, kde tvoří funkční celek a ještě jen tolik, kolik je nezbytně nutné.

 

Červené víno Bordeaux 259 Kč, 750 ml

Hutné těžké víno s harmonickým ovocným aroma, perfektně se hodí na dlouhé romantické večery

 

Pokud jste milovníky masa, stačí přidat jen pomalu pečená masa DELMART, která se pečou delší čas na nižší teplotu. Kousky masa jsou tak křehké a šťavnaté. Maso je baleno pouze v ochranné atmosféře, žádné konzervační prostředky nehledejte. Výhodou balení je flexibilní užití – do salátů, do těstovin nebo ke křupavé bagetě.

 

Pečená krůtí prsa 69, 90 Kč 120 g 

Pečená kuřecí prsa  59,90 Kč 120 g

 

Více informací na webu, Facebooku či Instagramu

 

Comments

comments

Vyhledat