Salvatore Ferragamo představil ikonickou kabelku boxyz

Salvatore Ferragamo
Salvatore Ferragamo

Kreativní ředitel značky Paul Andrew nasadil veškeré své řemeslné znalosti, aby vytvořil originální kabelku Salvatore Ferragamo, která bude dokonalým doplňkem pro život ve 21. století: budoucí klasiku.  

6 pilířů kabelky boxyz

Soukromí
Každá kabelka má svůj unikátní zámeček a klíč, které zajistí dokonalou ochranu a bezpečí jejího obsahu. V kombinaci s lehkým a pevným rámem ve tvaru lichoběžníku dodává tento detail kabelce na důležitosti a přeměňuje ji spíše v osobní truhlu s pokladem.

Identita
Z kabelky i přes svou nadčasovost dokonale sálá historie a osobnost značky Salvatore Ferragamo. Za povšimnutí stojí například rukojeť nebo uzávěr kabelky, které jsou ve tvaru ikonického prvku Gancini, stejně tak jako hardware na pevně připojené klíčence.

Individualita
Boxyz je k dispozici v deseti různých barvách a čtyřech materiálech. Následovat bude i speciální edice s potiskem.

Všestrannost
V nabídce je tento ikonický doplněk ve třech velikostech, a to jak s horní rukojetí, tak s nastavitelným a odnímatelným popruhem. Přizpůsobí se snadno každému životnímu stylu.

Intuitivní elegance
Boxyz je nejen elegantní, ale i funkční. Uvnitř skrývá dvě prostorné přihrádky, z jichž je jedna opatřena zipem pro bezpečnost a druhá je ponechána otevřená pro pohodlí.

Dlouhověkost
Každá kabelka boxyz je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů a zpracována profesionálními řemeslníky Salvatore Ferragamo. Kabelka na teď a navždy.

Paul Andrew dodal: „Volba kabelky, která bude s vámi každý den, je velmi osobní volbou. Když jsem se tedy rozhodl vytvořit takovou, která je hodna nosit nejzákladnější a nejcennější věci v životě moderní ženy – a zároveň se sama stát jednou z těch věcí – začal jsem tím, že jsem se zeptal mnoha důležitých žen v mém životě na to, co je při výběru kabelky nejvíce zajímá. Každá odezva byla tak odlišná a různorodá jako ženy, které je sdílely, ale existovala také některá společná témata; soukromí, pohodlí, odolnost, krása a odvážnost. Boxyz kabelka je navržena tak, aby odpovídala na tyto potřeby a stala se přenosným, cenným a bezpečným prostorem pro osobní věci současné ženy, jenž byl vytvořen především díky expertíze společnosti Ferragamo.“

Boxyz je k dispozici online a v buticích Salvatore Ferragamo od dubna.

Comments

comments

Vyhledat