Samsung přestavil Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition a další novinky

Samsung dnes představil na události Galaxy Unpacked Part 2 chytrý telefon Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition, který si zákazníci můžou dříve nevídaným způsobem upravit na míru, a speciální sérii Maison Kitsuné hodinek Galaxy Watch4 a sluchátek Galaxy Buds2.

 

Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition, který si zákazníci můžou dříve nevídaným způsobem upravit na míru. Koncept Bespoke se tak poprvé rozšiřuje mezi mobilní zařízení a každý si díky tomu může vytvořit zcela jedinečný telefon, jaký nikdo jiný nemá. 

 

„Dnešní zákazníci žijí nesmírně rozmanitým životním stylem. Věříme, že by jedinečnost každého z nich měla být znát i na technice, kterou používají,“ říká Stephanie Choi, vrchní viceprezidentka a ředitelka marketingu v divizi mobilních komunikací Samsung Electronics. „Nový telefon Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition jim umožní vyjádřit, co jsou zač, pomocí přístroje, který používají každý den.“ 

 

Model Galaxy Z Flip3 zaujal milovníky chytrých telefonů na první pohled kompaktním ikonickým provedením a špičkovými funkcemi. Od chvíle, kdy se objevil na trhu, si uživatelé vychutnávají jedinečné možnosti vyplývající z ohebného skládacího provedení, z bohaté nabídky příslušenství i z uživatelského rozhraní One UI, které rovněž majitelům dává nezvyklou míru volnosti v nastavení. Na základě této poptávky dnes Samsung tyto možnosti ještě výrazně rozšiřuje – v sérii Bespoke Edition přibyly nové konfigurovatelné barevné kombinace a speciální uživatelské rozhraní. Každý si tak telefon může přizpůsobit svému vkusu v míře, která na současném trhu nemá konkurenci. 

 

Při výběru barevných variant prozkoumali vývojáři Samsungu současné i nastupující módní trendy a pustili se i do analýzy sociokulturního prostředí, což jim umožnilo předpovědět změny v uživatelských preferencích a potřebách i do budoucna. Vyzkoušeli několik tisíc barevných kombinací a z nich vybrali odstíny, které se vzájemně bez problémů doplňují v různých kombinacích. Výsledkem je paleta 49 možných barevných kombinací, do nichž lze 

Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition „obléct“. Každý si může vybrat kombinaci zcela po libosti – stačí si zvolit černý nebo stříbrný rámeček a do něj přední a zadní panely v modré, žluté, růžové, bílé či černé barvě. 

 


Samsung a Maison Kitsuné představují novou speciální sérii hodinek Galaxy Watch4 a sluchátek Buds2

Nezávislé módní studio Maison Kitsuné propůjčí stylové limitované sérii nositelných zařízení značky Samsung své logo s liškou i hravý styl

Samsung Electronics přichází se spoluprací s kosmopolitní pařížsko-tokijskou lifestylovou značkou Kitsuné. Společně připraví dvě speciální série nositelných přístrojů – Galaxy Watch4 Maison Kitsuné Edition a Galaxy Buds2 Maison Kitsuné Edition. V České republice nebude tato speciální edice k prodeji.

V rámci partnerství získají produkty Samsung Galaxy hravou podobu, která je pro značku Maison Kitsuné typická – na hodinkách Galaxy Watch4 a sluchátkách Galaxy Buds2 se objeví typické liščí logo. Tím ovšem vliv francouzsko-japonského studia nekončí, nezaměnitelná hravá estetika bude znát v každém detailu od řemínků a ciferníků hodinek až po samotnou podobu sluchátek a jejich pouzdra. Ve spolupráci obou firem vzniklo i nové barevné provedení, béžová verze Moonrock Beige. Dokonale ladí s celkovým pojetím Galaxy a představuje skvělou rovnováhu mezi elegantní a módní vizáží. 

 

„Jsme moc rádi, že můžeme svým nezaměnitelným stylem a ikonickým liščím logem obohatit nositelné přístroje Samsung Galaxy,“ prohlásil spoluzakladatel firmy Maison Kitsuné Gildas Loaëc. „Moc se nám líbila představa, že Maison Kitsuné celé pojetí Galaxy trochu pozmění, a při práci na nové barevné variantě Moonrock Beige a dalších motivech a prvcích jsme se skvěle bavili. Jednotícím motivem je cesta naší lišky prostorem a časem.“ 

 

Čas v módním elegantním balení: Galaxy Watch4 Maison Kitsuné Edition

 

Hodinky Galaxy Watch4 Maison Kitsuné Edition mají řemínek v béžové barvě Moonrock Beige s půvabnými dírkami ve tvaru ikonických lišek a decentními rytými motivy. V základním balení se ovšem nachází i další řemínek v šedém provedení Stardust Gray, též s motivy Maison Kitsuné, takže uživatelé můžou měnit styl podle nálady. Samozřejmě i ve výbavě Galaxy Watch4 Maison Kitsuné Edition najdeme oblíbené wellness funkce a intuitivní uživatelské rozhraní One UI Watch.

 

Stylový design a skvělý zvuk: Galaxy Buds2 Maison Kitsuné Edition

 

Také sluchátka Galaxy Buds2 Maison Kitsuné Edition jsou k dispozici v barevném provedení Moonrock Beige, zato pro jejich kožené pouzdro s liščím logem Maison Kitsuné vývojáři zvolili šedou variantu Stardust Gray. Liščí hlavu najdeme i na pravém sluchátku, na levém pak její ocas – celé pojetí symbolizuje výlet ikonické postavičky galaxií jménem Samsung. Uživatelé se můžou těšit na špičkovou kvalitu zvuku, za nímž stojí především dvoupásmové reproduktory, vylepšený systém aktivního tlumení hluku a pohodlné provedení typické pro sluchátka Samsung Galaxy Buds2.

 

Partnerství obou společností se však netýká jen zařízení samotných. Uživatelé se můžou těšit i na další zážitky – konkrétně na speciální playlist, který vytvořil hudební label módního studia Kitsuné Musique. Kromě toho si majitelé můžou do svých telefonů nainstalovat exkluzivní grafické téma Maison Kitsuné. Slouží k tomu NFC kartička v základním balení obou modelů. 

 

Galaxy Watch4 a Galaxy Buds2 Maison Kitsuné Edition jsou skvělou kombinací nejnovější nositelné technologie Samsung Galaxy a všestranné značky Maison Kitsuné s jejím ‚art de vivre‘,“ poznamenává Stephanie Choi, vrchní viceprezidentka a ředitelka globálního marketingu Samsung Mobile. „Dáváme dohromady moderní technologii a módu, abychom zákazníkům umožnili lepší život a wellness hravou formou.“ 

 

 

Comments

comments

Vyhledat