Dr. Martens a nové sandály

 DR. MARTENS
DR. MARTENS

Tohle léto přináší Dr. Martens inovativní pohled na sandály ze sbírky Zebrilus a Tract.

 

ZEBRILUS PACK

Vyšší a punkovější. To jsou nové modely ze sbírky Quad Zebrilus. Sandály Voss Quad jsou vyrobené z Hydro kůže a vynikají zejména podrážkou na platformě. Pohodlně se přizpůsobí každé noze díky dvěma nastavitelným páskám. Vedle černých klasik budou k dostání i v odvážnějším fialovém provedení.

Další novinkou jsou modely Francis a Francis Fluffy. Ty přináší zcela nový a moderní pohled na letní obuv s širokými pásky jako středobodem modelu. Zachovaly si ikonické Dr. Martens prvky jako žluté prošívání nebo kůži Hydro.

Další novinkou je model Francis. Ten přináší zcela nový a moderní pohled na letní obuv s širokými pásky jako středobodem modelu. Zachoval si ikonické Dr. Martens prvky jako žluté prošívání nebo kůži Hydro.

Poslední přírůstkem v kolekci jsou sandály Kimber. Model byl přepracovaný tak, aby odpovídal současným trendům a zároveň si zachoval tvář Dr. Martens. Nepřehlédnutelné jsou zejména nastavitelné pásky s nápisy značky AirWair.

 

 

 

O Dr. Martens

Již od roku 1960 jsou boty Dr. Martens typické svým žlutým prošíváním, drážkovanou podrážkou a okovanou špičkou. Původně byly nošeny dělníky. V porovnání s konkurencí v té době byly velmi pohodlné, odolné a lehké.

Během historie byla tato značka přijata nejrůznějšími individualitami, muzikanty a mládežnickými subkulturami, tedy lidmi, kteří vystupovali z davu a jejich cesta sebevyjádření byla doprovázena právě párem DM. Pro někoho z nich jejich věhlasná trvanlivost a pohodlí dělají ideální obuv pro svět koncertů a pouliční mody, pro jiné jsou pak vlajkou postoje a síly jedince.

 

Výhradním distributorem pro Čechy a Slovensko je ORBICO BEAUTY s.r.o.

Více informací o Dr. Martens na http://www.drmartens.com/eu/.

Comments

comments

Vyhledat