Server City & Folks přináší zajímavý formát dvojrozhovorů

Nový online magazín City & Folks přináší dvojrozhovory s inspirativními dvojicemi. Ty odpovídají na otázky, na které není nikdy čas. Černobílý minimalistický design webu je dán do kontrastu s pestrobarevnou paletou vyzpovídaných dvojic a jejich barvitými odpověďmi. 

Dvojrozhovory vychází každou neděli a kladou si za cíl přinášet více lásky, laskavosti & pozitivních vibrací do českých médií.

„Negativní sdělení vládnou mediálnímu prostoru, proto je mise City & Folks jasná – zpříjemnit den přečtením inspirativního dvojrozhovoru, vykouzlit čtenáři úsměv na tváři či ho ponouknout, aby si zkusil odpovídat na kladené otázky také. Mám pocit, že laskavost se nejen ve veřejné komunikaci nenosí. Ráda bych ukázala, že to jde – laskavě & zajímavě zároveň a je mi jedno, jak moc naivně a klišovitě to zní“,“ říká s úsměvem Jitka Zima, zakladatelka City & Folks.

Web obsahuje také rubriky „malé značky – velká radost“ a „co nás zaujalo“, kde je, a především bude dán prostor pro zviditelnění zajímavým brandům, projektům, nadacím i tématům.

V tomto roce již odpovídali na otázky, na které není čas např.: Hanka Makovcová Strakatá & Čestmír Strakatý, Markéta & Adam Gebrian, Bára Podzimková Černá & Albert Černý, Karolína Holubová & Matěj Paprčiak, Kačí & Adam Saint Germain či Janina D. Černá & Adam Dunovský.

Nejnovější dvojrozhovor je s Danuší a Robertem Nerudovými je k přečtení zde

Za City & Folks stojí Jitka Zima, která pracuje v oblasti PR & komunikace na volné noze, v minulosti působila např. v komunikaci v L’Oréalu, v marketingu Pietro Filipi či agentuře Friendly Friends.

Comments

comments

Vyhledat