Seznamte se s další vlnou inovativních produktů Lush

foto: LUSH
foto: LUSH

Seznamte se s další řadou inovativních produktů představených v #LushLabs.

Výrobky jsou směsicí krásy i bizarnosti. Koncepty, které známe z dřívějška: koupelové bomby, koupelové pěny, ústní voda v tabletách, která vám „vymyje strach z úst“, ale i sprchové bomby – nádherně šumivé, které se tentokrát používají ve sprše, nikoliv ve vaně – a neobvykle pojmenované atmosféry: čtyři kapsle velikosti dlaně s barevnou tekutinou.

Mark Constantine, Lush Co-founder & Managing Director  říká:  “Tyto nové výrobky nejsou léky, mají co do činění s přetvářením vaší nálady. Existuje takzvaná krátká strategická terapie (Brief Strategic Therapy), kdy někdo přijde s určitým stavem mysli a odchází s jiným. To je myšlenka za tím vším. Když vstupujete do lázně, máte určitou náladu, a když z ní vystupujete, máte zcela jinou. Jedná se o výrobky k jednorázovému použití – představují jednu dávku.“

TIPY NAŠÍ REDAKCE:
Atmospheres
349 Kč/box

foto: LUSH

Hledáte lásku? Toužíte po povýšení? Potřebujete trochu štěstí nebo jen dokázat nechat věci odejít? Dále nehledejte a směrujte své kroky do koupelny. Jednorázové sprchové gely vás vynesou do atmosférických výšin a ať už sáhnete po kterémkoliv z nich, jsou zprávou vyslanou kosmickému řádu. Zmáčkněte atmosférku mezi prsty, nastavte dlaň a osvěžte celé tělo očistnými mydlinkami. Až si užijete té nebeské parády, rozložitelný „obal“ z mořské řasy můžete nechat odplavat do výlevky nebo vyhodit na kompost.
Box obsahuje čtyři atmosféry: MoneyJoyLet Go a Love.

Under the Umbrella Tree
149 Kč/ks

foto: LUSH

Když toho je na vás moc, vydejte se na malou procházku lesem
a načerpejte nové síly v oáze klidu… vůně jehličí, sluneční paprsky na tváři, kapky rosy, co jemně chladí na chodidlech. Vnímejte všemi smysly. Nádech… výdech… Jemné šustení listů ve větru, paprsky světla razící si cestu mezi stromy, zemitá vůně jalovce a santálového dřeva se vám pomalu vkrádájí do mysli, zatímco svrchní tóny růže a ylang ylang zklidní vaše myšlenky.

Karma sprchová bomba
79 Kč/ks

foto: LUSH

Každý občas potřebujeme trochu změnu. Když omrzí každodenní cesta do práce, ranní snídaně nebo
i ten nejoblíbenější sprchový gel, utečte všednosti s pyramidou dobré karmy. Dotek svěží silice z borovice a zemitá vůně pačuli povznesou vaši mysl a přinesou inspiraci ke změně
a brazilské pomeranče dodají potřebnou odvahu k prvnímu kroku do neznáma.

Comments

comments

Vyhledat