Slap Sticks je zbrusu nový tuhý veganský make-up od LUSH

foto: LUSH
foto: LUSH

#LushLabs uvádí Slap Sticks, zbrusu novou kolekci tuhého make-upu s vrstvitelným, středně silným krytím a přirozeným podtónem – vypadá bezvadně, není na pleti vůbec cítit a dělá úžasné věci pro pleť i pro komunitní projekty, od kterých nakupujeme ingredience.
#LushLabs #Lushmakeup

40 odstínů, 3 podtóny
Středně krycí, vrstvitelný
45% kokosového oleje
Vegan

Přivítejte pleť, která je tak krásná a zářivá, jako by se právě vrátila z lázní. Přivítejte luxusní ingredience, které hydratují, zvláčňují a oživují při každé aplikaci. V make-upu ve 40 odstínech (také s teplým a studeným podtónem), které sednou každé tváři. Takový make-up vaše pleť ještě nezažila.

Každá Lush Slap Stick je obohacující a vrstvitelná směs šikovných ingrediencí a pigmentu, se spoustou zvláčňujících olejů z jader ořechů, díky kterým vaše pleť zazáří. Tento středně krycí make-up, který je tvořen ze 14 % pigment a ze 45 % indonéským kokosovým olejem, dělá z nánosů make-upu vypadajících jako masky minulost. Vaše tvář bude vypadat po celý den svěží, aniž byste museli dělat ústupky ohledně toho, jakou požadujete vrstvu krytí.

Vytvořit make-up, základ denní procedury mnoha lidí, v tuhé podobě, je obrovský krok v před v oblasti snižování množství plastového odpadu, bez ústupků vůči kvalitě či účinku.„, říká Rowena Bird, spoluzakladatelka Lush a vynálezkyně produktů.

Co je v tom pro vaši pleť?

Peruánský jojobový olej – tato ingredience, která se velmi podobá přirozenému kožnímu mazu – zajišťuje, že se vybraný pigment krásně nanáší, zatímco výživná ochranná směs candelilla, slunečnicového a růžového vosku se barvičce stará o bezchybné vzezření.

A zatímco si užíváte dokonalého vzhledu, indonéský extra panenský kokosový olej pracuje na hydrataci a zklidňování vaší pleti (10 % ze zisku putuje na podporu výuky za účelem zvyšování gramotnosti a práce zubařů na ostrově Nias).

A nakonec arganový olej, odborně sklízený a zpracovávaný ženami z marockého družstva, napojí žíznivé tváře a dodá jim nádherný jas, který uvidíte, i až se odlíčíte. Výživné a prospěšné ingredience dělají z každé aplikace příjemný dotek péče a luxusu a zajistí, že se budete cítit sebevědomě, ať už s make-upem či bez.
Navíc můžete být v klidu s jistotou, že je váš nový make-up 100% veganský a že ani on, ani žádná z jeho úžasných ingrediencí nebyla testována na zvířatech – jen na partě oddaných milovníků dekorativní kosmetiky s vášní pro produkty pro péči o pleť.

Limitovaná edice!

Jelikož se jedná o uvedení v rámci #LushLabs, Slap Stick tuhý make-up bude prozatím dostupný pouze on-line a na jeden měsíc!

Každá z tuhých make-upových „tyčinek“ Slap Stick je z praktických důvodu a pro vaše pohodlí částečně zahalena v sloupnutelném biologicky rozložitelném vegan vosku a obdržíte ji v recyklované a recyklovatelné kartonové krabičce, abychom zajistili, že dorazí v perfektním stavu.

Když svou „tyčinku“ uschováte do nějaké znovupoužitelné nádobky, co doma najdete, pomůžete tak udržet produkt co nejdéle čerstvý – a uděláte taky trochu pro životní prostředí.

Comments

comments

Vyhledat