Sneakers novinky Nike pro jaro a léto

Nike
Nike

Nike volí pro jaro a léto 2020 cestu střídmých barev a odkazů ke svým ikonickým modelům.
A přichází s pěti jarními modely.

Letní dámské sandály, které nezapadnou

Podsaditost a pohodlí typické pro modely Air Max se snoubí v novém modelu Nike Air Max Koko, který byl navržen speciálně pro léto 2020. Výrazná měkká podrážka a oblé tvary vzývají ženskost a špička boty je navržena tak, aby připomínala model Vapormax. Nike přináší pohodlnou high-tech botu ideální pro letní horké dny.

The Air Force 1 LX and Air Max 98 LX pro jakoukoliv náladu

Nejzábavnější novinka, která vyhoví všem, co se ráno cítí na nenápadné světlé tóny a odpoledne na barevnou divočinu (nebo třeba naopak). Oba modely přichází v bílé nenápadné verzi, ale vrchní část je vyrobena z lehké prodyšné látky, jejíž části lze kdykoliv sundat a dát tak prostor barvám, které jsou pod ní. Kreativita za pochodu – odkryjte vše, nebo jen část, zkrátka podle toho, na co se zrovna cítíte.

2000s Vibes Define the Nike Alphina 5000

Novinka letošního jara Alphina 5000 je malou reminiscencí přelomu tisíciletí zkombinovanou s průlomovou technologií nejnovější generace – Nike Flywire. Ta byla poprvé představena v roce 2008 a pracuje se stejným principem, který se využívá při stavbě visutých mostů. Alphina 5000 vychází z ikonické kolekce běžeckých bot Bowerman Series a přináší novinky v podobně výrazného znaku na vnější straně a asymetrických prvků v podrážce. Model je dostupný v tlumených světlých tónech nebo ve divoce zářivé barevné verzi.

Air Max Verona po vzoru klasických 90‘ běžeckých modelů

Poslední novinkou mezi jarními modely jsou redefinované barevné kombinace devadesátkových běžeckých klasik Nike Air Verona, Nike Air Max 180 a Nike Air Pegasus z roku 1992. Nejnovější modely ale nepracují pouze se slavnými barvami jednotlivých modelů z minulosti, ale odkazují na ně i použitými materiály a prvky. Mezi ty patří hlavně typický mřížovaný výplet, semiš, guma nebo tvar loga a celkový branding.

Nike Air Cross Trainer 3 Low

Dávno předtím, než se slova jako „athleisure” a „dad shoe” dostaly do našich slovníků, se díky rozmachu fitness a cvičení v osmdesátkách začalo ve velkém mluvit o botě, která by zvládla všechno od pochodování ve městě, přes ranní běhání až po fitko. Tenhle univerzální model vzal za své a stal se postupně nedílnou součástí outfitů spousty různých subkultur.

Model Air Cross Trainer 3 Low, který vychází z tvarů Air Trainer SC High, byl představen v roce 1990. Charakteristicky světlá bota s občasnými barevnými prvky na nártu a podrážce – to vše bylo zachované i v novém modelu 2020, akorát s malých high-tech prvky, které usazují model pevně do roku 2020. Zkrátka bota, co zvládne úplně všechno.

 

Nejnovější jarní modely Nike jsou dostupné na nike.com a v aplikaci Nike App.

Comments

comments

Vyhledat