SOFTSPOT v Kabinetu MÚZ: ECKO BAZZ, LLOYDFEARS a LAOKOON

STILL+ECKO / Foto  Guido Borso
STILL+ECKO / Foto Guido Borso

V úterý 4.4. nabídne SOFTSPOT zatím nejnabitější line-up. Do brněnského Kabinetu MÚZ zavítá rapper ECKO BAZZ, což je hvězda ugandských labelů Hakuna Kulala i Nyege Nyege a záda mu bude krýt STILL z labelu PAN. Dorazí taky v Berlíně usazený experimentální rapper LLOYDFEARS a domácí LAOKOON. Kombo, o jakém se vám nesnilo!

VSTUPENKY koupíte na  https://goout.net/cs/listky/ecko-bazz+still+dalsi/dvsr/, více informací na FB eventu  


ECKO BAZZ (UGA, HAKUNA KULALA, NYEGE NYEGE)

feat. STILL (IT, PAN)

Od jeho pobuřujícího debutového LP Mmaso vydaného na labelu Hakuna Kulala, dosáhl ugandský akrobatický rapper Ecko Bazz rychle mezinárodního úspěchu. Jeho styl je sloučením intenzity nadpřirozených pastí, démonického nu-dancehallu a politicky rozhořčené lugandské poezie zkoumající násilí, náboženství nebo chudobu v ugandských slumech. Každý, kdo měl tu čest ho vidět naživo, zažil horečný proud slov a ohnivé manické energie. Rapper volně střídá střízlivé pravdy a hyperaktivní výkřiky, ke kterým přihazuje beaty od Debmaster, Slikback nebo britského producenta PQ (Nightmare song).

Pro toto turné spojuje Ecko Bazz své síly s dlouholetým spolupracovníkem, milánským producentem a vizuálním umělcem STILL (vedoucí Hundebiss Records, známý také svým projektem Dracula Lewis). STILLova praxe je definována jedinečným, nomádským přístupem, který mění tvary prostřednictvím jeho lidových světů zvuku a obrazů. Založil Invernomuto po boku Simone Bertuzzi, publikoval hudbu pod různými přezdívkami a debutoval se svým aliasem STILL na uznávaném a progresivním labelu PAN v roce 2018.

https://www.facebook.com/bazuuka.male

https://www.instagram.com/eckobazz/

https://hakunakulala.bandcamp.com/album/mmaso

 https://www.facebook.com/STILL2K16

https://www.instagram.com/stillagramstill/

https://still-pan.bandcamp.com/album/kikommando

LLOYDFEARS (UK)

Umělec ze severní Anglie usazený v Berlíně. Věnující se hudbě, performance a mluvenému slovu. Jeho loňské EP Saint & Ogre představuje vysokou souhru rezonujícího prostředí a hutnosti. Experimentální UK rap, obalený galerijní estetikou a klubovým zvukem.

https://www.instagram.com/lloydfears

https://lloydfears.bandcamp.com/

 

LAOKOON

Experimentální pojetí rapu v podání dvojice Jiří Machů (Killiekrankie) a Mikuláš Hamerla (Sekvoye). Kombinace industriální elektronické hudby s propracovanými beaty a intenzivní přednes s nádechem dadaistických textů je dnes propracovanější. Laokoon s loňským albem Šperk perfektně navazují na to, co rozjeli na debutu.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063554949774

https://www.instagram.com/laokoon.official/

https://laokoon-official.bandcamp.com/

 


SOFTSPOT:
ECKO BAZZ (UGA, NYEGE NYEGE) FEAT. STILL (IT)
LLOYDFEARS (UK)
LAOKOON
úterý 4. 4. 2023
Kabinet MÚZ, Brno

Comments

comments

Vyhledat