Soutěž! Vyhrajte ledvinky a čepice z kolekce STAR WARS™ x LEVI’S®

foto LEVI’S®
foto LEVI’S®

Kolekce oblečení a doplňků STAR WARS™ x LEVI’S® nás nenechává chladnými.

Promyšlené kombinace klasických tvarů, kvalitního zpracování a oblíbené typografie i vesmírné tematiky prostě funguje.

Podařilo se nám pro vás zařídit soutěž!

3 výherci získají od LEVI’S® sadu 1 čepice a 1 ledvinky z kolekce  STAR WARS™ x LEVI’S®.

Jak vyhrát?

Cenu získají první tři správné odpovědi na všechny soutěžní otázky.

Soutěžní otázky
1) Ve kterém roce byl uveden film Star Wars: Epizoda IV – Nová naděje?
2) Kdy se narodil George Lucas?
3) Na které planetě vyrůstal Anakin Skywalker?

Odpovědi posílejte mailem na souteze@protisedi.cz s předmětem Soutěž STAR WARS, soutěž končí 25.11. 2019 v 07.00 hodin.
Autoři prvních 3 správných odpovědí na všechny soutěžní otázky získají po 1 čepici a 1 ledvince z kolekce STAR WARS™ x LEVI’S®.

Výherce budeme kontaktovat e-mailem.

Tisková zpráva ke kolekci:

INSPIRACE ZE VZDÁLENÉ GALAXIE… STAR WARS™ x LEVI’S®

Jen málo věcí v pop kultuře vyvolává tolik emocí a věrnosti jako série filmů Star Wars. Od prvního snímku z roku 1977 Hvězdné války: Nová naděje si tato vesmírná fantazie drží zvláštní místo v našich představách, kam se stále toužíme vracet. Určitě to nebude jinak ani v prosinci, kdy do kin přichází další díl Star Wars: Vzestup Skywalkera. Příběh milovaný milióny diváků se po více než 40 letech konečně uzavře. A značka Levi’s®, známá svou vlastní armádou fanoušků, chce speciální kolekcí oslavit epickou historii Hvězdných válek. A víte, že Luke Skywalker nosil v původní trilogii levisky. Bílé levisky! 

foto LEVI’S®

Kolekce Levi’s® x Star Wars nabídne řadu klasických ikon Levi’s® i oblíbené kousky inspirované streetwearem: trička a mikiny, džísky nebo džíny s kultovními prvky z galaxie Hvězdných válek. Slavné původní grafiky oblíbených postav a kosmických lodí doplňují typické prvky značky, jako jsou kožené nášivky, knoflíky, potištěné kapsy a slavné Batwing logo Levi’s®, také s motivy Star Wars. A samozřejmě, co by to bylo za kolekci Star Wars bez notoricky známých citátů na zádech a rukávech včetně „I AM YOUR FATHER“, „IN A GALAXY FAR, FAR AWAY…“ a možná ze všeho nejlepší a nesmrtelné Žvejkalovo „GGWWWRGHH!!!!“ 

Navíc v pražském Levi’s® Storu na Václavském náměstí 10 je na Print Baru k dispozici personalizace triček. Tak co, necháte si vytisknout „THE FORCE IS STRONG WITH YOU, MASTER HYNKU“ nebo „JARMILO, I AM YOUR FATHER“?!

 

foto LEVI’S®

    

 

levi.com


Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„1. Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje: 

  • ​e-mail 
  • jméno
  • příjmení
  1. Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře a korespondenci o zaslání výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let.
  2. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy.
  3. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám s výjimkou nutného předání jména a e-mailu výherců zástupci značky LEVI’S® za účelem korespondence o převzetí či zaslání výhry.

5.​ Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

​ vzít souhlas kdykoliv zpět,

​ požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

​ požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

​ vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

​ požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

​ v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“

 

Comments

comments

Vyhledat