Starbucks v Praze otevřel první Reserve store v České republice

foto: Starbucks
foto: Starbucks

Starbucks otevírá první Reserve store v České republice. Nová kavárna zaměřená na výjimečné druhy kávy zákazníkům nabídne prémiový kávový zážitek okořeněný špetkou výjimečnosti.

První Starbucks Reserve store přivítá první zákazníky 21.9. 2018 na adrese Jungmannova 750/34. Milovníci dobré kávy se zde mohou vydat na vzrušující cestu po malých kávových plantážích Latinské Ameriky, Afriky a asijských tichomořských ostrovů. Takzvané kávy Reserve pocházejí od drobných pěstitelů a kromě unikátní chuti přinášejí i doušek výjimečnosti – objem sklizně je totiž tak malý, že v nabídce často vydrží jen pár týdnů.

Jedinečnosti zážitku přispívá i prostředí kavárny, v němž se setkávají ušlechtilé druhy dřeva, pohledový beton a měď. Kosmopolitní atmosféra je jako stvořená pro pomyslnou cestu do zapadlých koutů světa. Kávu si zde můžete nechat připravit klasickým způsobem, ale i alternativními metodami, jako je siphon, pour-over nebo chemex.

„Kavárna Reserve je místem pro všechny milovníky kávy,“ říká regionální ředitel Starbucks Lukáš Porazil. „Pokud rádi zkoušíte nové chutě a vůně, jistě se stanete jejím pravidelným hostem. Nabídka je rozmanitá, neustále se mění a umožní vám poznávat ta nejkrásnější zákoutí Zeměkoule.”

Pokud nemáte čas posedět v kavárně, svou vybranou kávu si samozřejmě můžete odnést s sebou. Budete-li chtít ušetřit a udělat něco dobrého pro životní prostředí, využijte akce “přines si svůj vlastní tumbler”, platné ve všech kavárnách Starbucks v České republice. Na každý nápoj připravený do vlastního termošálku dostanete slevu 10 Kč.

Kromě kávy Reserve bude v nové kavárně dostupná i kompletní nabídka nápojů
a pochutin Starbucks.

Comments

comments

Vyhledat