Stoner rockoví Monster Magnet vystoupí v červenci ve Futuru

Americká stoner rocková kapela Monster Magnet, která je na scéně už desítky let a je tak právem považovaná za stálici tohoto žánru, zavítá na začátku prázdnin do Futurum Music Baru. V loňském roce kapela ze zdravotních důvodů v Praze nevystoupila a tak je skvělou zprávou, že to fanouškům 5. července vynahradí. Vstupenky za 733 Kč pořídíte na webu Futura a na GoOut.cz

Monster Magnet za sebou mají neuvěřitelně nabitou kariéru, jsou aktivní od roku 1989, na kontě mají jedenáct studiových alb, nespočet koncertů a rozhodně nekončí. Frontman Dave Wyndorf velmi nerad vzpomíná na začátky covidu, kdy měl obavy, aby „neumřeli nudou“, protože jsou koncertní kapela, která se živí hraním pro lidi a pro kterou je právě koncertování životní styl. K tomu se vrací nejen po covidu, ale také po zranění právě Davea Wyndorfa.

V plné síle letos kapela konečně zase vystupuje, a protože patří v žánru stoner rocku k tomu nejlepšímu, co můžete vidět, nenechte si jejich show ujít. Po vynucených pauzách bude totiž jejich pověstná divokost ještě výraznější.

 


Monster Magnet / US

5. 7. 2023, doors 20:00

Futurum Music Bar, Praha

FB událost: https://www.facebook.com/events/209441624995132

Comments

comments

Vyhledat