Střecha Lucerny – akce do konce července. Západy slunce jako téma k oslavě

fotokredit: Střecha Lucerny
fotokredit: Střecha Lucerny

Letošní sezona na Střeše Lucerny se pyšní názvem s-třešní a oslavuje západy slunce. Každou sobotu, neděli a pondělí se na střeše odehrává krátké hudební vystoupení, které doprovází slunce k západu. Bude tomu tak až do konce října. Konkrétní hudební vystoupení sledujte na FB stránkách Střechy Lucerny. „Pojali jsme západ slunce jako událost. Jako představení. Vždy asi 30 minut před zapadnutím slunce zatáhneme symbolickou oponu a konferenciér ohlásí hlavního vystupujícího: slunce a jeho hudební doprovod. Poslední tón zazní přesně, když slunce zmizí za Pražský hrad,“ přibližuje program s-třešní sezóny Ondřej Kobza, provozovatel Střechy Lucerny. Kromě krátkých koncertů je připravena také celá řada akcí, díky kterým si můžete užít toto unikátní místo zcela novým způsobem. Jaké akce nás ještě čekají v červenci?

Večerní jóga na Střeše Lucerny

Pravidelně jedenkrát týdně si můžete protáhnout tělo při lekci večerní jógy, která se odehrává přímo pod širým nebem na Střeše Lucerny. Pod vedením lektorů si můžete zacvičit jógovou sestavu, pozdravit slunce a užít si krátkou chvilku rozjímaní. Termíny a druhy lekcí sledujte na https://www.facebook.com/pg/strechalucerny/events/.

 

Hanoj nad Prahou, pondělí, 27. 7. 2020 od 14 hodin

Vychutnejte si autentickou asijskou kuchyni a výhledy na krásnou Prahu. Vstupné: 300 Kč, v ceně je welcome drink, vstup a hanojská specialita.

 

Hradiště nad Prahou, pátek, 31. 7. 2020 od 14 hodin

Skvělá akce nejen pro Hradišťáky, ale pro všechny, kteří mají rádi Moravu. Přijďte se naladit na moravskou notičku.
Kdo přijde alespoň v polovičním kroji má vstup zdarma! (a nebojte, nemusí to být celý kroj, stačí třeba sukně nebo košile). K tanci i poslechu zahraje Cimbálová muzika CM Pentla. Těšte se také na skvělé víno a tradiční slovácké dobroty.

Bez kroje vstupné 100 Kč.

Comments

comments

Vyhledat