Street Bistro Asia: Nejen ramen

foto Street Bistro Asia
foto Street Bistro Asia

Na Korunní třídě na Vinohradech nově vyrostlo příjemné bistro zaměřené na asijské jídlo. Dostanete tu třeba ramen, který v chladných časech přijde úžasně k chuti, ale i další dobroty.

Zjišťovali jsme, co je tenhle podnik zač. Stojí na místě bývalého bistra Brixton Balls, a stejně jako u něj tady můžete dostat jídlo na místě, nebo s sebou. Zásadní je rozvoz do kanceláří a domovů přes UberEats a Wolt, a to v ekologických obalech.

Majitelé bisra provozují i podniky TGI Fridays a Planet Sushi, takže mají dost praxe s gastronomií včetně té asijské.

„Japonský koncept vybrán z důvodů dlouhodobé praxe z Planet Sushi v Praze, které je součástí naší firmy. V této restauraci na Praze 5 servírujeme více než 15 let kromě sushi velmi kvalitní japonskou teplou kuchyni včetně ramenů, nejrůznější verze teriyaki specialit, ale také japonské nudlové speciality! Rozhodli jsme se tedy na základě této zkušenosti otevřít Bistro se specializací na Japonsko, které tu ještě není tolik známé na rozdíl od sushi,“ řekla nám jménem podniku Helena Šochmanová. ta nám také prozradila,ž e podnik pracuje i na vlastním rozvozu. Mezi dalšími plány je suši: „V současné době upravujeme zadní přípravnou část na sushi studenou kuchyň,“ dodává Helena Šochmanová. Chystají se i další chuťovky jako teriyaki křidélka a žebírka. Těšíme se a držíme palce!

 

foto Street Bistro Asia

Street Bistro Asia

Korunní 783/23,

120 00 Praha 2 – Vinohrady

 

Comments

comments

Vyhledat