Street food na Výstavišti už tento víkend

foto Výstaviště Praha
foto Výstaviště Praha

Tři dny plné dobrého jídla a pití budou čekat na Bruselské cestě ve dnech 1.10. – 3.10. – na Výstavišti Praha. Gurmánská akce odstartuje v pátek 1.10., kdy si budou moc návštěvníci vychutnat dobré jídlo a pití až do jedné hodiny ranní.

„Na místě bude přes deset stánků s nabídkou burgerů, hotdogů, tacos, palačinek, asijského i vegetariánského jídla, takže nabídka bude jako pokaždé velmi pestrá. Pivo bude čepovat Staropramen a víno a procecco najdete ve stylovém francouzském veteránu Citroën pod jménem Wine Lovers Truck. Pokud nám bude přát počasí, počítejte i se zmrzlinou od Kopeček na kolečku. A pozor, v pátek 1. října tady budeme až do jedné ranní! Kde jinde se můžete dobře najíst, poslechnout fajn hudbu a užít si hezký večer a přáteli pod širým nebem do pozdních hodin? říká Tereza Baranijaková z programového oddělení Výstaviště Praha.

Otevírací doba a program Street food na Výstavišti
Pátek: 16:00 – 01:00 – Street food night market
19:00 – 01:00 / DJ ROBOT, DJ STAYSKY
Sobota: 11:00 – 22:00 / JB (Roccaflex Crew), Major P (Waddup Sound)
Neděle: 10:00 – 18:00 / DJ Lumiere, Madelaine / House brunch

Na koho se můžete těšit?

Fire Food Truck – legendární hasičský Mercedes, který dříve jezdil po ulicích Berlína, nyní zajišťuje skvelé tacos, quesadillu a hot dogy v režii Fire Food.

Circus Burger – ikonický karavan zaobleného tvaru s leštěnou hliníkovou karoserií – Airstream – zde v pátek naleznete stále usměvavou posádku připravující vyhlášené burgery.

Yardie – pod názvem Yardie objevíte chutě Jamajské kuchyně, ochutnáte např. “jerk” kuře. Tato parta nadšenců se stará také o sobotní doprovodný program – Jamajská kuchyně a muzika je nezničitelná kombinace!

Raclette u Sýráků – s chladnějším počasím určitě přijde k chuti skvělá pochoutka, kterou nabídne stánek U Sýráků. Ten přiveze lahodný Raclette. Roztavený sýr budeme podávat s grenaille brambory, nakládanou okurkou a cibulkou. V sortimentu bude také jako zapečený sýrový toust v jihočeském pecnu.

Crush Burger – jeden z úplně prvních Food Trucku u nás. Ve svém ikonickém Citroenu HY celé roky nabízí poctivý přístup a dlouhodobě drží vysokou kvalitu svých burgerů.

Ali a LAZIZ street food – indické speciality přijedou v neděli, a kromě kuřecích tikka wrapů, seekh kebab wrapů a zeleninových tikka wrapů vám Ali nabídne domácí onion bhaji (smažené cibulové kuličky) a vegetariánské samosy.

Lusk – přivezou skvělé bezlepkové luštěninové jídlo – bez laktózy, vegan, bez přidaného cukru. Koření si sami praží a melou, což všem pokrmům dodává velmi intenzivní chuť. Na místě ochutnáte hráškový krém s cizrnovými krutony a mátou, Chana Masala, dýňovou čočku a maďarský fazolový guláš.

Modrý Zub – speciality z thajska bude podávat Modrý Zub a to: pekingskou kachnu s nudlemi, kari na zahřátí, polévku tradiční thajskou Tom Kha a nudle na woku – Phad Thai a Laoské nudle. Nabídka se bude každý den trochu lišit, tak přijďte ochutnat.

SEISHU bar – je japonský koncept, který přináší chuť japonského saké v kombinaci s ostatním alkoholem a vytváří z tohoto jak klasické, tak signatures cocktaily. Pracují pouze s kvalitními surovinami, čerstvým i lyofilizovaným ovocem. Přivezou kvalitní značky alkoholu, jako je NIkka Coffey, Roku, Haku a další alkoholické nápoje, ale také japonské čaje a matchu.

Wine Lovers Truck – milovníci vína mohou ochutnat selekci vína od Wine Lovers z nádherného veteránu Citroen HY – celý servis bude do skla.

Coffee Monkee – kávu vám připraví z roztomilé italské tříkolky – klasiky Piaggio Ape VAN 50.

Black Fries – Domácí hranolky z lokálních surovin podle tradiční receptury.

Immunity Bar – Fresh Juice Bar s originálním konceptem.

Vstup je zdarma.
www.vystavistepraha.eu

Kontakt pro média:
Linda Antony, tel: 777 16 88 99 / email: linda@lindamark.net

Comments

comments

Vyhledat