SUPER FUTURE S LEVI’S®

   

Vyvíjet se, přinášet jiné pohledy, beze strachuzkoušet nové věci To je styl 21. století. Éry inovátorů. Éry, kdy jsme díky novým technologiím neustále ve středu dění. Éry, kteráto nejlepší z minulosti přetavuje do ještě úžasnější budoucnosti. Tohle je Super Futuresuperbudoucnost a právě sem míří nová jarní kolekce Levi’s®. Levi’s® je jako DJ módy, který mixuje vymazlený ležérní styl našich otců, nostalgiiinspirovanou devadesátkami inovativními strečovými materiály, to nejlepší ze včerejška, dneška a zítřka. A to vše skládá do kolekce, která je zároveň novátorská i důvěrně známá.

Foto Levi’s

Superbudoucnost se odehrává ve zcela nových stylech, jako jsou dámské džíny Balloon a pánské kalhoty XX Chino – dva klasické kousky Levi’s®, které byly přepracovány do nejmodernější podoby. Tato sezóna je o uvolnění a pohodlí. Pro muže to znamená rovné nohavice volnější ve stehnech, jako nabízí rozšířená řada džínůLevi’s® 501® ‘93. A pro ženy jsou to oblé siluety a volné ležérní střihy jako po tátovi, například džíny Balloon. Je to směs všeho, co jste v devadesátkách milovali – volnější střihy, ironii a styl inspirovaný ulicí – ale přepracované pro současnost.

Novinkou jarní kolekce je i nové logo inspirované fontem SansSherif z 90. let. Zatímco proporce se zvětšují, loga se zmenšují a stávají se pouze sofistikovaným doplňkem. Paleta barev je jemnější, neutrálnější, pastelové barvy a odstíny okrové si pohrávají s ledově modrou, ocelově šedou a tlumeně červenou. Je to dospělý přístup k oblékání, který neobětuje hravost

Comments

comments

Vyhledat