Svatební pop-up je tu

 

Svatební pop-up mezi květinami

 

Máte na ruce zásnubní prstýnek? Možná máte dokonce vybrané datum svatby. Před vámi je tolik povinností, že si je ve chvílích euforie, kterou právě prožíváte, ani neumíte představit. Otázkou, jestli si ho vezmete, totiž všechno právě začíná. Dobrá zpráva je, že jediné, co musíte splnit, je přítomnost oddávajícího a svědků, přednimiž vyslovíte své ano. Ostatní už záleží jen na vás dvou. Bez ohledu na to, jestli si necháte udělat svatbu na klíč, spolehnete se na rady kamarádek nebo využijete zkušenosti a organizační schopnosti svatební koordinátorky, určitě přemýšlíte o tom, jak vše zařídit tak, aby vaše svatba byla dokonalá. Bude v momentálně oblíbeném boho stylu či klasická? Třeba jsou vaše představy úplně jiné, a zatím se stále nemůžete rozhodnout, jak má váš velký den vypadat. Přijďte se inspirovat 18. – 20. října na svatební pop-up do květinové dílny luka:sh.

Na komorním pop-upu, který již podruhé pořádá květinová dílna a obchod květinami luka:sh na pražských Vinohradech, najdete inspiraci k tomu, aby byl váš svatební den nezapomenutelný.

„V dekoracích se používá množství květů a zeleně, jen se snižuje rozbujelost dekorací, aby svatebčané na sebe přes ně viděli. Pokud se do nedávna dávalo přednost sekulárnímu uspořádání menších stolů, nyní se trend obrací k velkým tabulím a tím i uzpůsobení květinových dekorací. Styl šatů se zjednodušuje, aby vynikla krása nevěst a sofistikovaněji zpracované kytice, než tomu bylo dříve, “ přibližuje současné trendy Lukáš Tvrdý, florista a spolumajitel značky luka:sh.

Od pátku 18. do neděle 20. října můžete obdivovat neobvyklé svatební kytice i dekorace z květinové dílny luka:sh, objevíte neskutečně působivé snubní prstýnky NOMIO by Milan Nováček, slow fashion svatební šaty Férovky, originální dekorace Svatbaret, svatební přání a pozvánky od Jitky Zajíčkové, šperky na míru od Daloo, neotřele otrlé dekorace Eterle, slaďoučké CupCakes Veronika, kreslená svatební oznámení Planeta manželství, zcela výjimečná svatební alba Goldenkat, svatební agentura Wedding Factory a minimalistická a chic psaníčka Folbeur, protože i nevěsta potřebuje mít po ruce pár nezbytností.

 

www.lukash.florist

Comments

comments

Vyhledat