Tenisky inspirované letní Kalifornií

foto Puma
foto Puma

Sportovní značka PUMA a její ambasadorka Selena Gomez pokračují na kalifornské vlně a představují další verzi módní tenisky PUMA Cali, která ovládla ulice. Nové sneakersky PUMA Cali bold přichází v několika trendy barevných variantách a s podrážkou, která zaujme na první pohled.

Nová bota zůstává věrná klasickému modelu PUMA California. Výjimečná je svou vysokou gumovou podrážkou, kterou zdobí výrazné a kontrastní nápisy PUMA po celém obvodu boty. Kožené sneakersky přichází ve třech barevných verzích z prvotřídní kůže, takže si svůj styl najde opravdu každý.

PUMA stvořila univerzální tenisky, které se hodí prakticky k čemukoliv a zaručeně podtrhnou každý váš outfit. Hrajte si s jemnou krémovou variantou boty Cali bold s růžovým nápisem PUMA a vytvořte neformální, něžný styl v kombinaci s letními šaty. Odvážná černobílá varianta pracuje s kontrasty a je tak ideální volbou nejen pro vaše (téměř) all black dny. Poslední verze boty Cali bold je zářivě bílá a ve spojení s výrazným černým nápisem PUMA tvoří naprosto nepřehlédnutelnou tenisku.

foto Puma

 

www.puma.com

Comments

comments

Vyhledat