Thom Artway odehraje speciální koncert

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

Thom Artway si na svůj speciální koncert k vydání nové nahrávky přizval hned tři okouzlující sudičky. První je zpěvačka Lenny a společně s Thomem si poprvé naživo zazpívají romantickou písničku z nového alba. Návštěvníci budou obdivovat také modelku a violoncellistku Terezie Kovalovou, a třetí sudičkou bude půvabná a talentovaná gymnastka Anna Šebková. Tu fanoušci znají již z videoklipu All I Know. Velkolepý křest odstartuje 7.11. v pražském Paláci Akropolis.

Nahrávka All I Know spatřila světlo světa na konci srpna. Nyní je na čase album pokřtít a oslavit jeho vydání.  „Je to pár dní, co jsme se s kapelou vrátili z Paříže, kde jsme zahráli na showcase festivalu uprostřed Montmartru. Atmosféra tohoto místa nás nabila neuvěřitelnou energií a teď už se nemůžeme dočkat, až ji budeme moci vložit do pražského křtu. Přípravy jsou v plném proudu. Bude to velkolepé,“ komentuje Thom nadcházející křest 7.11. v pražské Akropoli a dodává: „Navíc s Lenny poprvé společně živě zazpíváme náš duet Chasing The Wires. Na to se moc těším, stejně jako na všechny, kteří si s námi přijdou tento koncert užít.“ Kromě Lenny a Terezie Kovalové, se na pódiu v roli třetí kmotry alba objeví i Anna Šebková, která účinkovala po boku Thoma Artwaye ve videoklipu All I Know.

Mimo Prahu jsou v plánu ještě další dva křty, jeden 21.11. v brněnském Kabinetu Múz za přítomnosti maďarské kapely Vera Jonas Experiment a druhý 30. 11. v uherskobrodském Kině Máj. Thom Artway zažívá pestrý podzim, v rámci turné All I Know zavítá ještě například do Ostravy, Kladna, Litvínova nebo Rožnova pod Radhoštěm. Mimo vystupování na domácí půdě jej čeká v listopadu a prosinci koncertní šňůra ve Velké Británii. Společně s kapelou zahraje v Londýně, Edinburghu, Glasgow a dalších městech Anglie a Skotska.

Turné:

7.11.                Praha – Palác Akropolis – křest alba, host Lenny a Terezie Kovalová

21.11.              Brno – Kabinet múz – křest alba, s Vera Jonas Experiment (HU)

23.11.              Ostrava – Cooltour

29.11.              Kladno – Dundee Jam

30.11.              Uh. Brod – Kino Máj – křest alba

7.12.                Litvínov – Citadela, sólo

15.12.              Rožnov p. Radhoštěm – TKA, sólo

 

Dvojnásobnému držiteli ceny Anděl se na druhém albu podařilo vyzrát a navázat na úspěšný debut. Oproti prvotině Hedgehog je novinka svižnější a objevuje se na ní více elektroniky i elektrických kytar. Nahrávka All I Know začala vznikat během Thomova pobytu na Sumatře, avšak dokončena byla zpět v domovském Česku, konkrétně v Hlásné Třebáni, kde mladý zpěvák půl roku bydlel.

Comments

comments

Vyhledat