Tiffany & Co. má pánskou kolekci

foto: Tiffany & Co
foto: Tiffany & Co

foto: Tiffany & Co

Objevte nový svět pánských šperků, doplňků, barového skla, designových předmětů, her a dalšího

Společnost Tiffany & Co. s radostí oznamuje uvedení nejnovější pánské kolekce Tiffany Men’s. Kolekce šperků, doplňků, designových a dárkových předmětů, hodinek a dalšího s názvem Tiffany 1837 Makers a Diamond Point v sobě nesou bohatou historii legendy amerického luxusního designu, jsou přímé, nekomplikované a pevně zakořeněné v odkazu dokonalého řemesla. Kolekce Tiffany Men’s byla vytvořena pro moderního muže: odvážného a sebevědomého, neformálního, ale kultivovaného, s vytříbeným stylem a vysokými nároky na kvalitu.

„Kolekce Tiffany Men’s se zaměřuje na řemeslné umění, tedy základ naší společnosti. Tiffany 1837 Makers je poklona dokonalému řemeslnému zpracování a časově prověřeným technikám používaným při výrobě šperků a rovněž tomu, že za každým vyrobeným šperkem stojí člověk,“ uvádí Reed Krakoff, hlavní umělecký ředitel Tiffany & Co.

Kolekce Tiffany 1837 Makers, postavená na uměleckém dědictví společnosti Tiffany, je inspirována klenotnickou dílnou a tradicí ručně vyráběných sportovních trofejí. Designéři při vytváření šperků, doplňků, barového skla a dalšího experimentovali s konkávními a konvexními formami, plochými hranami a motivy, které evokují užitné výrobky ze železa. Kolekce Tiffany 1837 Makers je označena symboly „T & CO MAKERS“, „NY“ a „AG925“, a tím vzdává hold historickému odkazu výroby ze stříbra u Tiffanyho a skutečnosti, že společnost Tiffany stanovila americký standard pro mincovní stříbro (925 na 1000 dílů stříbra). Na zakázku vyráběný trofejní prsten Tiffany 1837 Makers je oslavou stošedesátileté historie společnosti Tiffany v ruční výrobě sportovních trofejí. Jde o nepřehlédnutelný šperk, který dodá styl každému outfitu.

 Kolekce Tiffany 1837 Makers je řemeslná a užitná, zatímco druhá kolekce Diamond Point představuje luxusní klasický styl se silným grafickým designem. Tento motiv se objevuje buď jako jemný vzor, nebo výrazná dekorace šperků a doplňků, jako je například obdélníkový přívěsek kolekce Diamond Point z mincovního stříbra, manžetové knoflíčky z mincovního stříbra a koktejlový mixér z křišťálu a mincovního stříbra. Většina designů šperků Diamond Point je vyražena a ručně leštěna, aby se dosáhlo výrazného texturovaného motivu.

„Kolekce Diamond Point zaujímá modernější grafický přístup, který využívá vzory inspirované kaletou diamantu, která odkazuje na naši dominanci ve zpracování diamantů.“

Jedním z nejvýraznějších předmětů v kolekci Tiffany Men’s je jedinečná, ručně vyráběná šachová souprava z mincovního stříbra a 18k žlutého zlata – cena je k dispozici na vyžádání. Řada předmětů v kolekci Tiffany Men’s představuje pro společnost novou kapitolu, značící rozšiřování značky do odvětví luxusní pánské módy. Nové pánské kolekce jsou inspirované důmyslným designem, který společnost Tiffany & Co. již více než 180 let definuje, a ztělesňují tak ducha řemesla a inovativního přístupu. Kolekce Tiffany Men’s byla inspirována nedbalým luxusem a byla vytvořena pro náročný vkus a sebevědomý styl, který definuje moderního muže.

#TIFFANYMENS
@TIFFANYANDCO

foto: Tiffany & Co

Comments

comments

Vyhledat