Tipy na dárky, prosinec 2017

Každý týden až do Vánoc přinášíme novou várku vánočních tipů. Tahle rubrika si získala už před několika lety velkou oblibu – a tady je závěrečný díl!

:: TOMS espadrilky s noční oblohou, co pod stromečkem budou svítit 🙂 Jsou veganské. Přednostmi je i vyjímatelná tvarovaná vložka a EVA podrážka. Stojí 1670 korun.

:: Kosmetiku LUSH jsme už představovali, ale chceme vás upozornit na aktuální zásek: Sezamový krém, který je geniální na obličej v chladném počasí. Jmenuje se Skin Drink. Najdete ho v obchodech v Palladiu a Novém Smíchově a na eshopu a stojí 525 korun.

:: Ponožky od babičky – babičky zrecyklovaly a napletly, vy se potěšíte. Eshop.

:: Čaje jsou zdravé a báječné. Nekupujte chemicky ovoněné blbosti, vyberte si kvalitu v Amaně (Školská 28, Újezd a nebo www.caj.cz) – zamilujete se.

:: Mahapurusha Ayurveda Centrum v Holešovicích nabízí vouchery na masáže a další procedury – a také soupravy k vlastnímu tvoření – nechte obdarovaného, ať si sám poslepuje skřítka v domečku nebo dotvoří klobouk!

:: Dobroty a nebo rovnou celý dárkový koš z Wine Foodu. Seženete na www.winemarket.cz – koše za za 1999 Kč, nebo si vyberete podle vlastního rozpočtu.

:: Špičková sladkost ze Sicílie – Panettone artigianale značky OASI – a možná ještě láhev dobrého vína? v Neighbourhood Holešovice si vyberete.

Panettone!

:: Originální kousky s motivy map –  podpoříte i dobrou věc. Za značkou MAAPPI totiž stojí třináctiletý autista Matěj a část zisku z prodeje půjde na pomoc nejenom jemu, ale dalším dětem s autismem. tašky nebo třeba obaly na mobil najdete na www.maappi.cz

:: Večerní kurzy kreslení na AVU v ceně 6000 (více na FB).

 

Comments

comments

Vyhledat