Tipy na dárky IV.

weiki
weiki

Čtvrtý díl našich tipů na dárky.

 

Opráski přtplatné

Máte rádi Opráski? Pokud ano, můžete si pořídit předplatné a podpořit je. Dostanete za to víc běžných oprásků a přístup k exkluzivním dílům nového serálu Zmikund a jěho přátelé. Navíc podle úrovně měsíčního předplatného dostanete za 12 měsíců i originální skici, kresby nebo dokonce olejový obraz na zakázku. Skvělý vánoční dárek pro vaše blízké nebo pro sebe. A nakonec vlastně i pro Opráski.

 

České niche parfémy

Kintsugi jsou české niche parfémy inspirované japonskou filozofií. Je to úplně nová značka a zakladatelé Martin Švach a Daniel Nikolov představují pět unisex vůní: DEUS, SANTAL, LUNA, KAIGAN a CARNAL.

KINTSUGI, v překladu „zlaté švy“, je starodávná technika opravy keramických předmětů. Kdysi dávno se v Japonsku věřilo, že je škoda zbavovat se rozbité keramiky, a tak ji slepovali lepidlem se zlatým práškem. Takto vdechovali rozbitým předmětům nový život a oslavovali tak jejich nedokonalost. Postupem času se z umění stala i životní filozofie jako metafora k přijetí našich nedostatků.

CENA: 50 ml, 2390 CZK
www.kintsugi.cz

Kniha: Pes Moko a jeho oko

Psík Moko má jen jedno oko. Protože se mu všichni smějí, žije daleko od lidí a zvířat. Jednoho dne se rozhodne, že už ho samota nebaví. Sbalí si mapu, deku, kompas a psí kost a vydá se na dobrodružnou cestu za novým okem.

Zabloudí až do lunaparku, kde se seznámí s malým Vilíkem. Ten mu pomáhá hledat očičko a společně potkají různé „podivné“ bytosti. Ty je naučí, že z toho, co je jiné, než jsme my, nemusíme mít strach. A že jsou důležitější věci než to, jak vypadáme.

Pes Moko a jeho oko je líbezný pohádkový příběh ve verších pro děti a jejich rodiče od známé slovenské básnířky. Do češtiny jej přeložil Emil Hakl.

https://www.grada.cz

Phyris Hyaluron Power

Čtyři druhy kyseliny hyaluronové doplní vlastní zásoby vody v pleti. Pleť se rozzáří zdravím a vitalitou. Trio luxusních produktů PHYRIS (Hyaluron Sensation Cream, TermaSomi Gel a Intelli Gel jako dárek zdarma) je zabaleno ve zlaté dárkové krabici.
Cena: 1590 Kč
Zakoupíte na: www.viviane.cz

Phyris Hyaluron Power

 

 

Kniha: Michael Rittstein – Klokaní Tarzan

Michael Rittstein je jedním z nejaktivněji pracujících umělců u nás, patří k nejvýznamnějším představitelům expresivní figurální malby. Na podzim představil svá díla v pražské Trafo Gallery na výstavě nesoucí název Klokaní Tarzan. Stejně se jmenuje i dvojjazyčná publikace s úvodním slovem Blanky Čermákové, shrnující autorův přístup a dílo z posledních dekád, rozhovor s autorem o jeho malířském přístupu s ohlédnutím do osobní historie a výběr z děl za poslední čtyři roky.

Cena: 790 Kč

Koupíte na: https://trafogallery.cz

 

 

Sada probiotik pro zdravé rostliny

Lámete si hlavu nad stylovým a praktickým dárkem pro nadšeného pěstitele? Anebo chcete udělat na Vánoce radost svým pokojovkám i budoucí venkovní sadbě? Vsaďte na probiotický elixír weiki pro zdravé rostlinky v krásné dřevěné dárkové kazetě. Díky přírodním užitečným bakteriím weiki rostliny lépe zakoření, získají víc živin, více porostou i pokvetou a dokážou se lépe bránit jakémukoli stresu. Sklidíte větší úrodu i sladší plody a zahrada bude celkově v lepší kondici. Přesvědčivé výsledky uvidíte už po měsíci. Můžete vybírat mezi designovou kazetou s třemi, nebo rovnou osmi druhy probiotik pro rostliny. 

Cena malé dárkové kazety weiki (3 tubusy probiotik): 990 Kč

Cena velké dárkové kazety weiki (8 tubusů probiotik): 1990 Kč

Koupíte na: www.weiki.bio

weiki

 

 

Japonská pouzdra Nähe

Společnosti Hightide, která přišla se značkou Nähe, byla založena v roce 1994 japonským surfařem a milovníkem designu a dala si za cíl vyrábět produkty pro aktivní lidi. Slovo „nähe“ znamená v němčině „blízko, poblíž“ a to přesně splňuje – budete mít po ruce vše, co potřebujete. Jsou vyrobené z PVC a díky přední průhledné kapse máte přehled o obsahu. Dokumenty, psací potřeby, sluchátka, peníze, členské kartičky, pohledy,… za nás je to nepraktičtější věc v batohu. Kartotéka

Kartotéka

 

 

Ystudio pera

Značka Ystudio letos staví už desáté výročí a prodává se po celém světě od Paříže, přes Londýn, New York, Tokio až po Lagos, Bangkok nebo třeba Tel Aviv. Věří, že nevyrábí pouhé předměty, ale výrobky, které budou mít pro budoucí majitele hlubší význam a vydrží na celý život. Jejich produkty jsou velice jednoduché, ale přesto výjimečné. Jak napovídá jejich samotné heslo „The Weight of Words“ s jejich výrobky opět pocítíte opravdový význam slov, která na papír přenášíte.  Kromě jejich celomosazné řady výrobků, jsme letos zařadili do naší nabídky i jejich řadu per Resin. Tělo pera je vyrobené z lehkého, ale velice odolného akrylátu (ze kterého se vyrábějí například dioptrické brýle) a vnitřní trubice těla je celomosazná, stejně jako jeho špička. Pero je tak dokonale vyvážené pro psaní, těžko se to popisuje, musíte si ho příjít vyzkoušet! Kartotéka

Kartotéka

 

 

Voucher na privátní podrobné vyšetření na specializované oční klinice NeoVize

Cena: od 1000 Kč za obě oči

Zakoupíte na: www.neovize.cz

Voucher na laserovou operaci, která zbaví krátkozrakosti, dalekozrakosti i astigmatismu, anebo prémiovou operaci šedého zákalu s implantací multifokální nitrooční čočky, jež umožňuje vidění na všechny vzdálenosti bez brýlí.

Cena: od 12 500 Kč za oko (může se složit celá rodina, navíc lze částku hradit formou splátek bez navýšení)

Zakoupíte na: www.neovize.cz

NeoVize

 

 

Osobní čistička do kanceláře i na noční stolek

Osobní čistička vzduchu Dyson Pure Cool Me distribuuje osvěžující vyčištěný vzduch díky utěsněnému HEPA filtru v kombinaci s vrstvou aktivního uhlí. Společně zachycují plyny a 99,95 % ultrajemných částic od velikosti 0,1 mikronu ze vzduchu, včetně pylů, sporů plísní, roztočů, odumřelých částí kůže i srsti zvířat… Nová technologie Dyson Core FlowTM vytváří stabilní proud čistého vzduchu a umožňuje jeho nasměrování přesně tam, kde je potřeba. Čistička je navíc velmi tichá, takže vás nebude rušit při práci ani při spánku.

Cena: 9790 Kč

Zakoupíte na: www.dyson.cz

Dyson

 

 

Termokonvice GUSTO Silver Lining matt 1 l

Termokonvice udrží nápoj až 12 hodin teplý nebo 24 hodin studený, je vyrobena z netoxických materiálů, snadno se s ní manipuluje i jednou rukou, jednoduše se čistí a díky designu od Martina Hauensteina se stane ozdobou kuchyně.

Cena: 1399 Kč

Zakoupíte na: www.termoo.cz

Termoo

 

 

 

Kaaral balíček Purify Hydra

pro vlasy odbarvované, suché, citlivé a fyzicky namáhané

Cena: 521 Kč

Zakoupíte na: www.viviane.cz

www.viviane.cz

 

 

 

 

Comments

comments

Vyhledat