Tipy na dárky VIII.

8. a poslední díl vánočních tipů přichází na vaše obrazovky.

Klasická foglarovka

Mezi prosincovými novinkami najdete i sběratelské vydání klasické knihy  Hoši od Bobří řeky – s ilustracemi Zdeňka Buriana. Příběh o skautských výpravách, plnění bobříků, i o ryzím přátelství v tomto nádherném zpracování potěší každou dobrodružnou duši.

Ponožky vytvořené s umělci

We Are Ferdinand vytvořili ponožky s umělci: Maximem Velčovským, Pavlem Fuksou i motivem pařížského salátu. Více zde.

Trendy sportovní oblečení

Selena Gomez a Puma mají už třetí společnou kolekci (více píšeme tady).

Funkční mikina


Swix Triac 3.0 Ultrawickling NTS

Jemný materiál na vnitřní straně má kapilární efekt: úzkými otvory v textilii je voda (pot) okamžitě odvedena od těla pryč, materiál je proto uvnitř vždy 100% suchý (dokonce i v případě, že celou mikinu potopíš pod vodu!). Norští reprezentanti ji často používají jako jedinou vrstvu oblečení na trénink bez funkčního prádla. 

www.swixshop.cz

foto Swix

Boty do každého terénu i počasí


On Cloudrock Waterproof – Odolné terénu. Odolné vodě.

On Cloudflow – Běžecké boty, které si oblíbily desetitisíce běžců včetně profesionálních atletů, přicházejí v nové generaci. Jsou komfortnější, výbušnější a rychlejší.

ON Cloud Waterproof – Často musíte v dešti tančit mezi kalužemi? S voděodolnými On Cloud Waterproof vás tenhle městský tanec začne bavit.

ON Cloud X. Ideální pro sportovní nadšence, kteří se nevěnují pouze jednomu sportu.

www.sorrygravity.cz

foto výrobce

 

Darujte dětem pohyb – Tary workshop

Milují vaše děti pohyb a YouTube? Dokonalým dárkem pro ně bude poukaz na Tary Parkour Workshop, který se koná pod záštitou nejznámějšího parkouristy a YouTubera Taryho. Děti se naučí základy triků, které vidí v Taryho videích, a to vše bezpečně a pod dohledem zkušených trenérů. Akce je určená pro všechny zájemce o pohyb od 6 let bez ohledu na zkušenosti, výšku, váhu nebo pohlaví. 

Cena: 690 Kč

www.enjoythemovement.cz

foto Beepic


Powerdrink Edgar

Inteligentní český powerdrink vás bude zásobovat energií při náročném fyzickém výkonu od startu až cíle. Několik druhů sacharidů i další látky (BCAA, MCT tuky, syrovátkový protein…),  je bez lepku, kofeinu, sladidel a umělých barviv. 

Cena: 490 Kč
www.edgarpower.cz

 

foto výrobce

Kosmetika Oway

Do bytu i na tělo. Výběr vánočních tipů najdete samostatně v tomto článku.

foto Oway

Karta do Freshbarů a Salaterií UGO

Je malá a skladná a přitom se do ní vejde celoroční porce zdraví a čerstvé chuti. Radost udělá mlsounům i vyznavačům zdravého životního stylu. Obdarovat s ní můžete všechny členy rodiny, kamarády, ale třeba i kolegy z práce. Každý z nich si lehce vybere z široké nabídky UGO Freshbarů a Salaterií – ať už svěží drink, oběd plný vitamínů a vlákniny nebo lehkou svačinku.

Kartu získáte v kterékoliv UGO provozovně a používat ji můžete v Čechách i na Slovensku.

Více informací najdete na www.ugo.cz.

Foto Ugo

 

Jerky

Sušené maso od Fine Gusto – last minute dárek pro muže i tip na zdravý vstup do nového roku.

Foto Fine Gusto

 

Reproduktor

Nová řada přenosného reproduktoru SSS 6800 SIRIUS MAXI doplňuje své menší a méně výkonnější kolegy řady Sirius (Sirius MINI SSS 6100 a Sirius SSS 6400). SIRIUS MAXI má mohutnější zvuk, ale stále je v přenosné velikosti o rozměrech 320 x 134 x 134 mm. Tělo o váze 2,6 kg skrývá čtyři reproduktory s maximálním výkonem 60 W a dva pasivní zářiče. Díky technologii TWS lze současně připojit dva reproduktory SIRIUS MAXI do sterea, a ještě tím znásobit jejich výkon. Reproduktor má voděodolný stupeň krytí IPX6, takže jej můžete vzít do nepříznivého počasí nebo v létě k bazénu. S akumulátorem o objemu 10 000mAh jej nabijete až na 8 hodin hraní. Připojí se k jakýmkoliv chytrým zařízením a počítačům skrze Bluetooth. Dostupný za cenu 2 999 Kč.

foto Sencor

 

 

PS: Vouchery… třeba na vlak!

S drtkovými poukázkami se letos roztrhl pytel a spousta z nich je k mání i elektronicky, tedy na poslední chvíli. Zkuste se podívat na stránky svého oblíbeného obchodu (nebo obchodu, který má rád vás obdarovaný, samozřejmě), třeba je tam najdete. Docela šikovné mohou být třeba i vouchery na vlak (České dráhy prodávají tady za ceny už od stovky a zajímavé jsou i vouchery Studentagency: https://www.studentagency.cz/sluzby/darkovy-poukaz/ ).

ilustrační foto. / Photo by Albin Berlin from Pexels

Comments

comments

Vyhledat