Tipy na produkty Lush pro #plasticfreejuly

Aromaco, foto Lush
Aromaco, foto Lush

Červenec se díky výzvě #plasticfreejuly založené Plastic Free Foundationstal už tradičně měsícem, který se lidé po celém světě rozhodli pojmout jako příležitost vyzkoušet si žít měsíc bez zbytečného odpadu. Zamyslet se, co člověk vlastně opravdu potřebuje a hledat bezobalové alternativy pro produkty ke každodennímu použití.

Nahaté (bezobalové) produkty Lush jsou důkazem toho, že i malá změna – tedy rozhodnutí o tom, po jaké kosmetice sáhnete – může mít velký dopad. Například každý z šampuků (nahatých tuhých šamponů) vydrží až 80 umytí a ušetří tak až tři 250ml lahve tekutého šamponu.

Od roku 2007 se prodalo 47 milionů šampuků Lush a po celém světě se tak ušetřilo více než 3 400 tun plastu! 

Pár tipů na bezobalové kosmetické výrobky Lush: veselé, voňavé, účinné, veganské a bez plastů:

Aromaco
tuhý deodorant
225 Kč/ 100g

Jemný tuhý deodorant absorbuje nepěkné odéry a zanechá vás svěží jako jarní květinky. Esenciální oleje a antibakteriální ingredience pracují ruku v ruce na tom, aby vás udržely svěží a v suchu. Vilín viržinský a heřmánkový ocet póry neucpávají, ale stahují a pomáhají vám a vašemu podpaží zůstat v pohodě

Cucumber
polštářky na oči
110 Kč/pár

Vyměňte na chvíli obrazovky, displeje a modré světlo za uklidňující zelenou! Okurka a extrakt z mořské řasy puchratky vaše oči příjemně ochladí a zklidní.

Linnet
tuhý rozjasňovač
379 Kč/ks

Broskvový nádech se zlatým třpytem, abyste zářili až do noci.

Buffy
tuhý tělový kondicionér
295 Kč/ks

Zbavte se odumřelé kůže tímto tuhým tělovým kondicionérem, plným esenciálních olejů, kakaového a bambuckého másla a rozemletých dobrot.

#plasticfreejuly

Comments

comments

Vyhledat