Tuhé šampony šetří obaly

LUSH ŠAMPUKY

  • Jeden šampuk (265 Kč/ ks) vydrží jako tři 250 ml šampony v lahvi
  • Jejich používáním ušetříte tři plastové lahve
  • Šampon je tuhý a bez obalu, takže ideální na cestování
  • Šampuky jsou k dostání pro všechny typy vlasů
Minulý týden bylo zveřejněno video o Lush tuhých šamponech a stalo se naprostým hitem. Tohle video má více než 61 milionů shlédnutí.  Znovu upozorňuje na tuto skvělou alternativu k šamponu v lahvi.

Lush šampuky jsou nejlepším ekvivalentem tradičního tekutého šampónu. Výhody jsou jasné – jsou bez obalu, vydrží jako tři 250 ml lahve tekutého šamponu, vyhnete se plastovému obalu a po použití ho jednoduše necháte vyschnout.

“Od ledna 2016 do ledna 2017 se prodejem šampuků celosvětově ušetřilo 15,3 milionu plastových lahví! Naše šampuky jsou plné esenciálních olejů a vydrží až 80 umytí. To je víc, než kde jaký vztah,” vzkazují výrobci.

Šampuky nejsou jediným bezobalovým produktem v Lush. V našem obchodě najdete přes 40% kosmetických produktů bez obalu. 1.června jsme také otevřeli první Lush Naked obchod v Miláně (první bezobalový obchod). Najdete v něm tuhé sprchové gely, tělové krémy, pleťové séra, vlasové masky, mýdla aj. – a to vše bez obalu. Probíhají zde také různé workshopy, semináře, diskuze a promítání filmů o životním prostředí. Nemusíte ale cestovat tak daleko. I v našich obchodech najdete nebalené produkty, které vám poslouží úplně stejně jako ty balené a vy tím navíc redukujete velké množství zbytečného plastu!

Ročně po sobě zanecháme 2,12 miliardy tun odpadu. Kolik plastových sáčků použijeme na jeden nákup? Kolik kávových kelímků vyhodíme? Lahví na vodu? Zahlcujeme planetu odpadem, a přitom změna je v našich rukách.
Zkuste si s námi sedmidenní nahatou výzvu, která vás provede a povede, a pomůže vám do života zavést drobné změny s velkým dopadem.
#NahataVyzva #ZeroWaste #LushCR

Comments

comments

Vyhledat