Události v Kině Pilotů 14. -21.1.

Na co do kina? Víme!

Dolittle

Datum: od 16. 1.

Doktor Dolittle žije v ústraní se svými zvířecími přáteli. Jednoho dne však královna Viktorie onemocní. A protože lék proti téhle nemoci se nalézá pouze na mýty opředeném exotickém ostrově, musí se Dolittle vydat na velmi dobrodružnou plavbu do neznáma. Samozřejmě v doprovodu svých přátel, mezi nimiž je i ustrašená gorila, praštěná husa, cynický pštros, optimistický lední medvěd nebo neuvěřitelně chytrý papoušek. Hraje: Robert Downey Jr.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2378266 

Richard Jewell            

Datum: od 17. 1.          

Film podle skutečné události. Snímek se vrací do roku 1996, kdy se během letních olympijských her v Atlantě podařilo pracovníkovi bezpečnostní agentury, Richardu Jewellovi, zachránit tisíce životů nálezem batohu s výbušninou. Z prvotně oslavovaného hrdiny se však později, kvůli manipulativním a zavádějícím informacím z médií, stává hlavní podezřelý.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2378308

Mizerové navždy            

Datum: od 16. 1.          

Mizerové – tito dva sympaťáci se nakonec přece jenom rozcházejí. Marcus přechází na jinou pozici, zatímco Mike, s krizí středního věku, má za úkol vést skupinu mladých policejních mileniálů. Netřeba dodávat, že Mike nemá s mladými policisty absolutně nic společného. Oba kamarádi se ale brzy znovu dají dohromady na svoji poslední misi. 

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2378272          

 

Vzpomínka na Woodyho: Předpremiéra filmu Efekt Vašulka            

Datum: 14. 1.

Umělecké pokusnictví, dekonstrukce obrazu, proces pozorování. Pionýři videoartu Woody a Steina Vasulkovi prozkoumávají paměť člověka, paměť média, paměť umění jako instituce přes půl století. Sonda do celoživotního souručenství životních i tvůrčích partnerů je osobním putováním po osudových místech – Brno, Praha, Reykjavík, New York, Buffalo. Odysea uměleckého věhlasu žijících legend kontrastuje s křehkostí jejich sociálního světa a nejistých vyhlídek. Dědictví videoartu je strukturováno texturou médií jednotlivých epoch (35 mm, video, harddisk). Padesát let avantgardy uložených na externím disku. 

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2364253 

 

Dunaj Vědomí            

Datum: 16. 1.          

Členové alternativní rockové legendy Dunaj se po letech setkávají a jsou odhodláni zapomenout na křivdy a neshody z minulosti s cílem společně odehrát koncert v rumunském Banátu pro stále silnou fanouškovskou základnu. Na cestu se vydávají lodí po proudu řeky Dunaj, jejíž vlny a přilehlá tajemná příroda přinášejí mezi členy kapely vzpomínky na minulost a reflexi své kariéry, jíž pomáhá i setkání s bývalou členkou Ivou Bittovou. Poeticky laděný snímek odhaluje zákulisí kapely a za doprovodu podmanivých tónů písní Dunaje vykresluje komplexní portrét legendárního hudebního uskupení.
Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2352964 

 

Kino stále promítá snímky Na nože, Pod Vodou, Vlastníci, Špioni v převleku, Curiosa, Fany a pes a další filmy.

 

Comments

comments

Vyhledat