Události v Kině Pilotů 17. 12. – 24. 12.

Trollové a kouzelný les

Datum: od 19. 12.

Odpradávna leží kdesi v hlubokých lesích království trollů. Nikdo z nich nežere děti, ani nedrtí kameny. Mimo dosah a zájem lidí si v přítmí a stínu užívají spokojeného života a veselí pod vládou krále Gromma.  Jednoho dne ovšem oblíbený král kvůli zradě a nastražené pasti zkamení a na jeho syna Tryma čeká velké dobrodružství.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2344468

Karel, já a ty

Datum: 17. 12.

Filmař a bubeník Bohdan Karásek letos jako kometa ozářil Karlovy Vary, kde se sice nevešel do žádné ze soutěžních sekcí, ale o to více se o jeho celovečerním debutu diskutovalo. Opět jiná, ale ještě přesvědčivější než dosud, Jenovéfa Boková si rolí nespokojené a o vztahu pochybující manželky znovu říká o nominaci na Český lev. Podporuje ji v tom nejen výkon samotného režiséra v hlavní mužské roli permanentně filozofujícího hrdiny, který „sice není teplý, ale nemusí se na něj žárlit“. Protivnou kamarádku zosobnila vždy výborná Petra Nesvačilová. Všichni shora jmenovaní dorazí na diskuzi k jedinečné projekci v rámci série Cyklus Citrus.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2288653

Star Wars: Vzestup Skywalkera

Datum: od 18. 12.

Epické završení celé ságy. May the Force be with you! Film se promítá s českými titulky, ale také s českým dabingem. Podrobnosti najdete na webu kina.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2344351

Další události:

PREMIÉRA STUDENTSKÝCH FILMŮ FAMO V PÍSKU​​​​            Datum: 18. 12.

Čekají vás 4 krátké filmy mladých filmařských talentů. ​​​​       Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2318923

Kino stále promítá snímky Le Mans, Curiosa, Fany a pes, Vlastníci a další.

Comments

comments

Vyhledat