Události v Kině Pilotů 18. 2. – 25. 2.​​​​​​

Na co tenhle týden k Pilotům?                              ​​

Sviňa

Datum: od 24. 2.

Zemičku kdesi pod horami ovládají vysoce postavení zločinci, lidé propojení s politikou, mafií, ale i s policií, soudy a velkými kšefty. Závislá teenagerka zmizí z resocializačního centra, nikomu ale nechybí. O nuceném sexu a drogách chce vypovídat na policii, ale pošlou ji pryč. Vyhledá novináře, který se pustí do rozplétání neuvěřitelné chobotnice zločinu, mafie, vydírání. Nadějný politik se stane předsedou a ovládne celou zemi, protože kdo má moc, má pod palcem i policii i státní obchody. Z malého veksláka se stává velký vyděrač, který s lidmi zachází jako s šachovými figurkami.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2432707

Ježek Sonic   ​​​​​​​​​​                                  Datum: od 23. 2.

Schopnost utíkat nejrychleji ze všech na světě by ježek Sonic bez mrknutí oka vyměnil za opravdového kamaráda. Ze svého lesního útočiště sice chodí navštěvovat dobráckého maloměstského šerifa Toma, ale ten se tak úplně nepočítá, protože si Sonica při jeho rychlosti ještě nestačil všimnout. A Sonic se snaží nezanechávat stopy své přítomnosti, protože ví, že by pak po něm šli. Kdo? Všichni! Jenže i ten nejopatrnější ježek může udělat malou chybu. Český dabing.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2432644

Mosley​​​​​​​​​​                        Datum: od 21. 2.

Animovaný film pro děti. Mosley a jeho rodina stejně jako ostatní kozloni slouží lidem. Nikoho ale nezajímá, že kozloni jsou inteligentní bytosti, které mluví a používají jazyk jako lidé. Mosley tvrdě pracuje celé dny na farmě, kterou ovládá výbušný farmář Simon. Když se jednoho dne Mosley vrátí po práci do své stáje, přijde jeho syn Rue s tím, že v lesích našel něco úžasného. Český dabing.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2432671

​​​​​​​​​​​                        Cestovatelská show ZIKMUND100

Datum: 19. 2.

Dva mladí plzeňští cestovatelé se vydali na euroasijskou cestu, kterou téměř 60 let před nimi absolvovala ve vozech Tatra 805 legendární dvojice Hanzelka a Zikmund. Během 9 měsíců projeli 32 zemí, urazili téměř 130 000 kilometrů a vyfotili tisíce snímků. Projekt ZIKMUND100 vznikl v hlavách Lukáše Sochy a Tomáše Vaňourka, jako nápad vyjádřit úctu cestovatelským vzorům několika generací, podívat se do světa, přivést kus světa domů a ukázat ho i těm, kteří takové možnosti nemají. Putování po stopách legend Hanzelky a Zikmunda napříč Asií, ukazuje, jak se změnil svět. Přináší retrospektivní svědectví v podobě fotografií, které daruje ke stým narozeninám Ing. Miroslava Zikmunda a k úctě jeho kamaráda Ing. Jiřího Hanzelky.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2426377

Chvění

Datum: od 22. 2.

V rodině milovaného bratra, syna a manžela Pabla zavládne zděšení: Pablo se zamiloval do jiného muže jménem Francisco, který zpochybňuje všechny hodnoty, jimiž tato hluboce věřící rodina žije. Navzdory odporu příbuzných se Pablo nastěhuje ke svému milenci, který je úzce spjat s městskou subkulturou a vede zcela jinou, osvobozenou existenci. Pablo ztratí svůj starý domov, ale v novém se nikdy zcela neusadí – jeho přání sjednotit dva rozdílné světy, se ukáže jako slepá ulička. Příbuzní jsou navíc přesvědčeni, že Pablo může být „uzdraven“ a s pomocí rigidní komunity dělají vše, aby se marnotratný syn napravil. Za jakoukoli cenu.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2432551

Kino stále promítá snímky Psi nenosí kalhoty, 1917, Modelář, Malé ženy, Gentlemani, Králíček JOJO,  Fany a pes a další filmy.

Comments

comments

Vyhledat