Události v Kině Pilotů 2. 6. – 9. 6.

Raoul Taburin_Kino Pilotů
Raoul Taburin_Kino Pilotů

Psí láska

Datum: od 4. 6.

Jen ona, její psi a švédská zamrzlá pustina. To je dokument PSÍ LÁSKA o chovatelce plemene husky Janě Henychové, která se vydává na závod psích spřežení. Pro milovníky psích mazlíčků je návštěva kina povinností! Režie: Linda Kallistová Jablonská
Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2507290

 

Můj otec Antonín Kratochvíl   

Datum: od 4. 6.

Před objektivem Bowie, Clooney nebo Depp, ale i válka. V 18 emigroval z Československa bez svého nenarozeného syna Michaela, který si dlouho myslel, že otec nežije. Fotograf Antonín Kratochvíl pohledem svého syna a režisérky Andrei Sedláčkové.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2507581

 

Raoul Taburin

Datum: od 4. 6.

Jestli se někdo vyzná v kolech, pak je to Raoul Taburin. Je nejzručnějším cyklomechanikem v širokém okolí, který dokonale rozumí duším svých zákazníků i těm na jejich bicyklech. Celý život ho ale trápí překvapivé tajemství, které neprozradil ani své milující ženě. Neumí jezdit na kole! Když poklidný život v prosluněném městečku na jihu Francie naruší rozšafný pařížský fotograf, začíná hrozit, že Raoulovo tajemství bude odhaleno. Milá komedie podle stejnojmenné knihy od autora Mikulášových patálií Jeana-Jacquese Sempého.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2507845

 

 

Kino stále promítá snímky Vysoká dívka, Fany a pes, V Síti,  Psi nenosí kalhoty, Králíček JOJO a další filmy.

Comments

comments

Vyhledat