Události v Kině Pilotů 21. 1. – 28. 1.

​​​​​​​​                        

Králíček JOjO​​​​​​​​​​​ Datum: od 23. 1.

Být v nacistické Třetí říši malým blonďatým klukem znamená poměrně dost přímočarou kariéru. Jedním z prvních kroků je členství v organizaci Hitlerjugend, čili v „Hitlerově mládeži,“ což obnáší trochu vojenského drilu, pálení závadných knih, vyhazování věcí do vzduchu, nenávist k židům atd. Režisér Watiti nám ukazuje, že i posedlost nacismem lze vyobrazit zábavnou formou.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2385286

Daleko od Reykjavíku​​​​​​​​​             Datum: od 23. 1. ​​​​​​​​​​        

3 billboardy za Ebbingem po islandsku. Mlčenlivá Inge vlastní malé hospodářství v odlehlé vesničce na severu Islandu. Vlivem nečekaných událostí přijde během pár dnů o většinu životních jistot a ocitá se až po uši v dluzích. Její neštěstí z velké části způsobilo chamtivé farmářské družstvo, jehož vedení kvůli zisku šikanuje místní chovatele. Když ale zažene do kouta dosud nenápadnou ženu, narazí na tvrdý odpor. Inge už nemá co ztratit a vydává se do boje. Beze strachu a plná odhodlání využívá všechny dostupné zbraně – ostré příspěvky na Facebooku, mléko i zásoby hnoje. Příběh o silné a tvrdohlavé ženě.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2385382

Prague Short Film – Festival krátkých filmů Praha​​​​​​​            Datum: 22. 1. – 26. 1 ​​​​​​​​​        

Spike Jonze i Dennis Villeneuve. Krátké filmy na skejtu. Ženy pohledem režisérek. A také prestižní mezinárodní i národní soutěž plná žhavých filmových novinek od tvůrců, kterým bude patřit budoucnost.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2387059

Film Vlastníci a debata s režisérem Jiřím Havelkou​​​​​​​            Datum: 21. 1., 20:45

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2363785

Kino stále promítá snímky Na nože, Le Mans, Vlastníci, Parazit, Joker, Curiosa, Fany a pes a další filmy.

Comments

comments

Vyhledat