Události v Kině Pilotů 29. 9. – 5. 10.

Kino Pilotů
Kino Pilotů

Co tento týden dávají u Pilotů?

 

Léto 85

Datum: od 1. 10.

Pobřeží Francie, léto 1985, v rádiích zní The Cure, Bananarama a Rod Stewart. Šestnáctiletý Alexis potkává staršího charismatického Davida. Společné zážitky nabývají na intenzitě, než se vše osudově zvrtne a Alexis se stává hlavním podezřelým v policejním vyšetřování. 

Vstupenky: https://kinopilotu.cz/2682508

 

 

Mlsné medvědí příběhy                                                                                                                        

Datum: od 29. 9.

Medvědí kamarádi z úspěšného pásma Hurá na pohádky jsou zpět. Ten velký, to je Nedvěd, a ten mrňous zase Miška. Spolu podnikají ta nejbláznivější dobrodružství, aby co nejjednodušeji nacpali svá věčně hladová bříška. V novém povídkovém filmu Mlsné medvědí příběhy v kinech mají obzvlášť napilno.

Vstupenky: https://kinopilotu.cz/2681614
                                                                                

                                                                                     

Svět podle Muchy

Datum: od 4. 10.

Představujeme osud jednoho z nejslavnějších českých malířů jako cestu za nalezením umělecké identity a touhu jedince dát svému životu smysl. Příběh Alfonse Muchy vypráví jeho syn Jiří, který se psaním otcovy biografie vyrovnává s jeho odkazem a otázkou, proč otec na vrcholu slávy opustil Paříž, bohatství i současné umělecké prostředí a usiloval o návrat do Čech. Jiří Mucha se pohybuje v prostorách starobylého bytu na Hradčanském náměstí, který je plný odkazů na Alfonse Muchu. Vnímáme i vyprávění o jeho vlastním životě a době. Na všem navíc leží stín otcovy slávy a tíha komunistického režimu.

Vstupenky: https://kinopilotu.cz/2681623

 

 


Kino Pilotů stále promítá snímky Žaluji!, Corpus Christi, Krajina ve stínu, Mlsné medvědí příběhy, Tenet, Šarlatán, Víkend na chatě a další filmy.

 

Comments

comments

Vyhledat