Události v Kině Pilotů 7. 1. – 14. 1.

foto z filmu Na nože, zdroj: Kino Pilotů
foto z filmu Na nože, zdroj: Kino Pilotů

Je zima, jde se do kina!

Na nože

Datum: od 9. 1.

Satirická krimi komedie Na nože zábavným způsobem ukazuje, jak může dopadnout vyšetřování záhadného úmrtí bohaté hlavy rodiny, když jsou všichni v jeho blízkosti podezřelí. Svérázný detektiv Daniel Craig pojme řešení případu po svém a vyšetřování každého člena této excentrické rodiny se ukáže býti složitější, než se zpočátku zdálo. 

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2371135 

Pod vodou            

Datum: od 11. 1.          

Jde možná o nejnebezpečnější pracoviště na Zemi. Podmořská vědecká laboratoř stojí na jednom z nejhlubších míst mořského dna. Je obklopena naprostou temnotou, teplota okolní vody se blíží nule. Výzkumný tým provádí sondážní vrty, když přijde nečekané a ničivé zemětřesení. Do této chvíle bezpečné prostory laboratoře se ale stávají smrtelnou pastí. 

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2371156 

Cats            

Datum: 9. 1.          

Film podle slavného divadelního muzikálu zatím nesklízí příliš dobré recenze. Nicméně mnozí kritikové upozorňují, že snímek je to tak nepovedený, že vybízí ke sledování s přáteli a v budoucnu se z něj možná stane stejné klasika, jakou je třeba snímek The Room.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2371177 

 

Kino stále promítá snímky Tenkrát podruhé, Špioni v převleku, Ledové království II, Portrét dívky v plamenech, Star Wars, Curiosa, Fany a pes a další filmy.

 

Comments

comments

Vyhledat