Události v Kině Pilotů 7.7. – 13. 7.

z filmu Na Palubu, foto Kino Pilotů
z filmu Na Palubu, foto Kino Pilotů

V Kině Pilotů pokračuje celý týden festival TADY VARY, který přinese to nejlepší z MFF Karlovy Vary. Festival představí celou řadu snímků: Teplouš, Meky, Honey Boy, Zumiriki, Na palubu!, Tajný agent a mnohé další. Z tohoto obsáhlého seznamu se pojďme podívat alespoň na 2 snímky podrobněji:

 

Na palubu

Datum: 9. 7.

Měla to být jednorázová spolujízda, ale všechno se zkomplikovalo už v Paříži, kde místo očekávaných slečen obsadili sedadla Edouardova auta zavalitý dobrák Chérif a hovorný frajírek Félix… Neokázalá komedie o síle nečekaného přátelství, plachých romancích a bolestivých ranách, které se v žáru horkého léta buď rychle zahojí, nebo už nikdy nezmizí. 

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2521309 


Honey Boy

Datum: 11. 7.

Dvanáctiletý Otis je dětský herec, kterému asistuje jeho otec James, kdysi profesí klaun a zároveň alkoholik s problémy se zákonem. Strhující, bolestivě upřímný a hořce humorný popis komplikovaného vztahu otce a syna tvoří jádro opěvovaného nezávislého hitu loňského podzimu. Autorem výrazně autobiografického scénáře je kontroverzní herec Shia LaBeouf, který rovněž propůjčil svůj nesporný herecký talent postavě Jamese, v níž se zrcadlí jeho vlastní otec. 

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2521321 

 

Kouř

Datum: od 10. 7.

Národní filmový archiv představí tento týden restaurovanou premiéru filmu Kouř. Spolu se Samotáři asi nejkultovnější snímek posledních 30 let. Legendární věc.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2560777 

 

Kino Pilotů stále promítá snímky Vysoká dívka, Víkend na chatě, Fany a pes, Psí láska, Psi nenosí kalhoty a další filmy.

 

Comments

comments

Vyhledat