Undergroundový hudební festival Stone Smoker podruhé láká na perly domácí i zahraniční alternativy

Genius loci, underground, zahraniční kapely, to nejlepší z české psychedelic stoner scény, bohatý doprovodný program a ojedinělý letní zážitek. To vše nabízí návštěvníkům 2. ročník žánrového festivalu Stone Smoker, který se uskuteční 20. – 22. 8. ve Skalákově Mlýně na Vysočině.

Navzdory koronavirové mlze se stále víc těší oblibě menší hudební festivaly. Pražská parta hudebních nadšenců okolo uskupení Stone Smoker se tak rozhodla navázat na návštěvnicky úspěšný první ročník akce zaměřené na to nejlepší z české alternativní klubové scény.

Během dvou dnů se na stage prostřídají kapely Madhouse Express, Acid Row, Marcel Gidote’s Holy Crab, Purplefox Town, Trahir a mnoho dalších. Festival si ale opět může přidat status mezinárodní. Účast totiž potvrdili zahraniční kapely jako Red Scalp z Polska, Sex Blender z Ukrajiny, Johnny and the Rotten a Hypnotic Floor z Rakouska. O další hudební zábavu se bude starat flotila D‘js ve složení Candy Flip DJ‘sVooDoo Beats, Dj Tony Magor Vrtačka, Sofia Nøt atd., kteří ve svých setech mixují oldchool rock, rock’n’roll, psychedelii, stoner, post-punk atp.

Pořadatelé ale slibují mnohem víc, než jen hudební produkci v jedinečném prostředí areálu Skalákova Mlýna, který je pro podobné události vyhledáván po generace. Další vjemy fanouškům zaručí různé formy umění a uměleckých instalací, včetně projekcí liquid light show skupiny Weird Visuals.

Pro příjemné trávení volných chvil na festivalu bude k dispozici čajovna s jógou a meditací, stánky s uměním či kapelním merchem, slackline a mnoho dalšího. Lahodné jídlo a pití obstará fresh bar, kavárna a veganská kuchyně. Čistotu psychickou i fyzickou zajistí Psy Care a Čistý festival.

Stone Smoker festival patří kvůli svému zaměření k ojedinělým akcím u nás a to budou chtít jeho pořadatelé potvrdit i letos. Vstupenky je možno zakoupit v síti goout.net.

 

Předprodej: https://goout.net/cs/stone-smoker-festival-2021/szpmpkr/

Událost: https://fb.me/e/5t11udxLz

Aftermovie (2020): https://youtu.be/Jj9ua_Axhh0

Učinkující:

Madhouse Express https://youtu.be/3hGYVmyBlZw

Acid Row https://youtu.be/fdeM0CG3G6E

Red Scalp https://youtu.be/Mj-AGgp_dEk

Hypnotic Floor https://youtu.be/sxKSag1IHME

Web pořadatele: https://www.facebook.com/StoneSmokerMusic

https://www.instagram.com/stone_smoker_music/

 

Comments

comments

Vyhledat