UNYfest v Lysé nad Labem nabídne za závěr prázdnin hardcore rap a bohatý doprovodný program

Jednodenní  UNYfest, který proběhne v sobotu 28. srpna 2021, zaplní prostor Pod mostem v Lysé nad Labem nadupaným hip-hopem. Hlavní hvězdou bude James Cole, kterého podpoří DJ Risto, řada dalších live acts a žánrových DJs, a bohatý doprovodný program. 

Jak zakončit letošní letní prázdniny krčící se stále pod hrozbou koronavirové pandemie? Co takhle zkusit UNYfest? Jednodenní urban festiválek, který nabídne bohatý hudební i doprovodný program v sympatickém areálu Pod mostem v Lysé nad Labem, na břehu Labe, necelou půlhodinku od Prahy?

V sobotu 28. srpna 2021 ve dvě hodiny odpoledne zde vypukne kulturní hodokvas, který bude probíhat až do nedělních tří hodin ráno. Kromě Jamese Colea, se návštěvníci mohou těšit na další lákavá vystoupení. Z live acts můžeme zmínit Frayer Flexking + Blas, White Russian + Huclberry808 (Hypno 808), 23Cash, Beatvalley Produxnz (Germany), Mindgrind nebo Delovr. Živá vystoupení pak doplní silná sestava DJs, jako Geno, Sassy, Ba2s (Chaozz), Omar, Waxwork a KarliX und UnyStraBe.

Kromě hudební stravy nabídne UNYfest i zajímavý doprovodný program, kde nebude chybět graffiti exhibition, možnost projet se na nafukovadlech na vodě blízkého Labe, zahrát si ping-pong, vychytaná chillout zóna nebo graffiti projekce. Na své si přijdou i žaludky a mlsné jazýčky návštěvníků, o které se postará gastroporno- vegan grill, zmrzlina Milovice, Long Street Bistro, vietnamská kuchyně a další.

A teď další d§ležitá informace – celá tahle paráda vás vyjde v předprodeji na směšných 300 Kč. Lístky seženete v Nymburku v Long Street Bistru, v Benátkách nad Jizerou v klubu Loděnice, v Poděbradech v Pár Soust Bistru, v Lysé nad Labem- v klubu Patro, v Milovicích ve Zmrzlině Vanilka, v Praze v Molotow shopu nebo v Brně v Graff shopu. Předprodej běží také na portálu GoOut.cz.

Hlavní partneři- Crystal Cruisers a Óčko Black TV

UNYfest 21

  1. 8. 2021 – 14:00 – 29.8. 03:00

Pod mostem, Lysá nad Labem, předprodej 300 Kč (včetně GoOut.cz + poplatky)

https://www.facebook.com/dyckyPodmostem

FB event: https://www.facebook.com/events/141053274714612/ 

 

Comments

comments

Vyhledat