Usain Bolt a Colin Jackson exkluzivně o svých rekordech, rodině Puma a budoucnosti

PUMA představuje exkluzivní rozhovor s nejrychlejším mužem planety Usainem Boltem a ikonickým sprinterem a překážkářem Colinem Jacksonem. Rozhovor vznikl u příležitosti letošního 20. výročí spolupráce mezi PUMOU a Boltem.

Odkaz na celé video najdete ZDE.

Bolt se v rozhovoru zamýšlí nad svou pozoruhodnou cestou a zdůrazňuje hluboký vztah ke značce: PUMA byla vždy moje volba. Stala se z nás rodina, která společně odvádí neuvěřitelnou práci a já jsem hrdý, že toho mohu být součástí. Vzpomíná také na své začátky coby nadějného sportovce a sdílí své nadšení při převzetí první soupravy PUMA. Tímto okamžikem si prý splnil sen.

Poté se rozhovor přesouvá k Boltovým rekordním úspěchům a sprinter prozrazuje, že se vždy snažil spíš vyhrávat medaile než se honit za rekordy. Svůj úspěch pak připisuje nejen výjimečným výkonům, ale také své osobnosti, která láká pozornost fanoušků po celém světě.

Dynamický rozhovor mezi oběma úspěšnými atlety poutavě poodhaluje, jaký je život sportovní legendy současnosti. Diskuze o dosažených rekordech, partnerství a vášni pro atletiku zaujala mnoho diváků a zdůraznila nejen Boltovy mimořádné úspěchy, ale především jeho neutuchající lásku ke sportu.

 

Comments

comments

Vyhledat