V Libčicích otevřou bosou stezku

foto Okrašlovací spolek města Libčice nad Vltavou (OSMěL)
foto Okrašlovací spolek města Libčice nad Vltavou (OSMěL)

 

Už tuto sobotu 15. září otevřou na koupališti v Libčicích nad Vltavou stezku pro bosou chůzi. Dětem i dospělým pomáhá osahat si povrchy, které přes podrážku bot člověk už jenom stěží vyzkouší – oblázky, větvičky, šišky a další. V sobotu v Libčicích na koupališti zahraje také několik kapel.

„Nápad postavit bosou stezku prvně padl na facebookové skupině města. Rádi jsme se ho ujali a dotáhli ho do úspěšného konce,“ říká Jiří Sochor, předseda OSMěL, Okrašlovacího spolku města Libčice nad Vltavou. „Výstavbu bosé stezky zaplatil zčásti Okrašlovací spolek a zčásti město Libčice nad Vltavou.“

„Návštěvníci jsou vřele vítáni dorazit co nejdřív, už v 15:00 nebo dřív – hraje se totiž na plovárně, neboli na libčickém koupališti. Voda a skvělá hudba jsou parádní kombinace i na začátku podzimu,“ zve návštěvníky Sochor.

Vstupné na místě je 250 Kč nebo 100 Kč pro děti. Na cestu do Libčic lze vedle auta využít i vlaky z Prahy či Kralup nad Vltavou; případně je možné využít autobusy s přestupem na vlak zejména v Kralupech či v Řeži.

Comments

comments

Vyhledat