Valentýnská kolekce je zpět – zamilujte se od hlavy až k patě

Converse i letos vyslyšel všechny dychtivé hlasy a představil valentýnskou kolekci BEMYY2K plnou srdíček a něžných detailů. Modely jsou koncipované jako milostný dopis časům Y2K, který lze číst skrze lesklé kamínky na tkaničkách, typický tvar srdíček a metalicky stříbrný potisk, vše ve stylu módy Y2K. Kolekce obsahuje tvary Run Star Legacy CX Platform, Chuck 70 Y2K Heart, Chuck Taylor All Star Lift Platform, Chuck Taylor All Star, Chuck Taylor All Star EVA lift a Run Star Hiky Platform. 

Co se dalších detailů, které objevíte na všech modelech, týče, tak to jsou kreativně pojaté podrážky, horní očka a tkaničky obložené kamínky, kožená nášivka Chuck Taylor na kotníku s vyříznutým silikonovým srdcem uprostřed a červená silikonová srdíčka a potisky na svršku ve stylu módy Y2K. Již tradičním prvkem valentýnské kolekce je tisk na vnitřní straně jazyka, který umožňuje botu využít i jako dárek pro někoho blízkého. Kolekce je jednoduše plná lásky. 

Součástí je i oblečení a doplňky, díky kterým můžete doladit celý zamilovaný look. Trička a mikiny jsou ze 100% bavlny s potiskem srdíček, inspirovaným počátkem tisíciletí. Dokonalý dárek pak tvoří velká plátěná taška a batoh ve stejném stylu. Kolekce je zárukou neokoukaného stylu, který by záviděl i samotný Amorek.

Vše je k mání na českém e-shopu BEMYY2K

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Comments

comments

Vyhledat