Vans: spolupráce s olympijskou skateboardistkou Brighton Zauner

Brighton Zauner
Brighton Zauner

Vans, originální značka pro akční sporty a lídr ve skateboardingu po více než 50 let, hrdě odhaluje nový úhel pohledu na modelu Wayvee – model, který je od základů navržený k pomoci skateboardistům, jako je Vans ambasador Brighton Zeunerová, kteří ví, co to znamená posouvat hranice stylu a funkce.

 

Wayvee představuje nejnovější technologie ve Vans Skateboardingu a přichází se zcela novou horní konstrukcí, zvýšenou odolností a lock-in technologií, které bude držet nohu pevně a pohodlně po celou dobu životnosti boty. Nepostradatelný člen ve skateboardingovém týmu Vans Brighton přináší její zcela přirozenou schopnost bezchybného a půvabného provedení triku, stejně jako její osobitý styl, který často zahrnuje seconhandové kusy, do designové inspirace pro Vans nejnovější iteraci modelu Wayvee. Pro její typický styl se Brighton inspirovala podněty z nadčasových vintage kousků a kulturních vlivů, aby do nich zakomponovala pastelový nádech a jemný sedmikráskový vzor inspirovaný 90. lety – ohlíží se tak na stejnou květinu z její předchozí kolekce Vans, která pro ni představovala osobní symbol, vysvětluje.

 

Zcela nová horní konstrukce Wayvee se může pochlubit zesílenými průsvitnými panely pro maximální prodyšnost a flexibilitu. Bota je vybavena technologii DURACAP pro odolnost a interiérem LuxLiner pro bezpečné držení nohy. Nový model Wayvee se pochlubí také podešvem WAFFLECUP, který nabízí trakci a jistotu pro jezdce.

 

Osobitý model Brighton se vyznačuje pastelovou pistáciovou zelenou a limoncello žlutou barvou, která evokuje retro šmrnc 50. a 90. let a zároveň obstojí ve zkoušce času.  Na síťových svršcích a stélkách jsou květinové vzory, které se objevují také na semišovém jazyku a podpatku, jsou doplněny podpisem Brighton, který je vyšit přes pult podpatku. Vzhled dotvářejí tmavě žluté tkaničky, které dodávají texturální zajímavost a nádech rozmaru.

 

Wayvee je kolekce oděvů a doplňků s klasickými denními kusy. Součástí kolekce jsou kousky, které přikyvují k eklektickému oku Brighton pro módu, včetně květinového trička  marshmallow, polo trička v modré barvě a Authentic Chino kalhot v terakotovém provedení.

 

Brighton Zeunerová dokázala za svou krátkou kariéru víc než mnozí za celý svůj život. Stala se 2x šampiónkou Vans Park Series a zlatou medailistkou X-Games, než byla dost stará na to, aby mohla řídit. Teď, když vyškrtla olympiádu ze svého seznamu úkolů, po letním závodění na světové scéně v Tokiu, Brighton se stále soustředí na to, co miluje: skate a zábavu. S podporou Vans a Frog Skateboards, Brighton nadále nastavuje laťku vysoko jako tvůrce trendů a inspirativní síla ovlivňující budoucnost skateboardingu. Nahlédni do jejího světa v jejím posledním krátkém filmu. Vans Skateboarding Presents: Brighton Zeuner.

Vans

Vans

 

Kolekce Wayvee Brighton Zeuner je nyní k dispozici na prodejních místech Vans a Vans.eu/skate. Chcete-li se dozvědět více, navštivte Vans.eu/Wayvee.

 

Comments

comments

Vyhledat