Vans přichází s kolekcí obuvi a oblečení na motivy Disneyho filmu Ukradené Vánoce Tima Burtona

foto: Vans
foto: Vans

Vans zve všechna strašidla, duchy a skřítky, aby oslavili svůj svátek s nejoblíbenějšími postavičkami z města Halloween Town, na jejichž počest byla vytvořena speciální kolekce inspirovaná Disneyho filmem Ukradené Vánoce Tima Burtona. V nabídce bude až deset originálních tenisek, navíc doplněných o oblečení a doplňky, odkazujících na celou řadu filmových scén a postav. Kolekce oslavující letitou spolupráci mezi Vans a Disney bude v prodeji od 4. října pro všechny fanoušky, kteří jsou odhodlaní vkročit do světa fantazie a osobitého uměleckého rukopisu tohoto kultovního filmu.

foto: Vans

Bezesporu nejznámější scéna Jackova nářku je ztvárněna na modelu Sk8-Hi. Tenisky zdobí z každé jedné strany různé momenty Jackovy cesty napříč hřbitovem. Tento design je navíc doplněn o hlášku „Nice Work, Bone Daddy“ vepsanou na vnitřní straně boty kolem kotníku. Ve stejném duchu se nese i provedení mikiny Jack Pull Over Hoodie zobrazující Jacka na šachovnicovém spirálovém kopci.

Fanoušci se mohou těšit i na zamilovaný pár Jacka a Sally. Strašidelný oblek Dýňového krále s aplikací kočky a netopýřích křídel bude zdobit model Classic Slip-On, zatímco Sally, nejdokonalejší lidské stvoření Dr. Finkelsteina, si vysloužila svůj vlastní model Era Stacked a mikinu nazvanou Sally Patchwork Crew s koláží různých potisků inspirovaných jejími šaty. Model tenisek Era Stacked navíc zdobí stehy podtrhující Sallyinu jedinečnou krásu.

Model tenisek Classic Slip-On a tričko s dlouhým rukávem představí symbolické prvky Boogiho podzemního doupěte, včetně grafiky kostek a lebek po bocích tenisek a na rukávech. Na počest jeho místa v nočním světě zalitém svitem měsíce naleznou fanoušci stín Oogie Boogie vykukující z boku modelu Classic Slip-On. A nelze opomenout ani trojici jeho poskoků – Lock, Shock a Barrel číhají na modelu Old Skool, a najdete je také na bocích modelu Era.

Model ComfyCush Authentic, kombinující celodenní pohodlí a klasický styl, zobrazí všechny postavy z filmu v koláži na šachovnicovém podkladu. Oblíbené scenérie z městečka Halloween Town se objeví v celé řadě různých designů pro fanoušky všech věkových kategorií, s příjemnými vylepšeními v podobě elastických tkaniček, zapínání na zip či prvků svítících ve tmě pro nejmladší strašidla. Skalní fanoušci filmu si navíc mohou na míru upravit vlastní pár tenisek prostřednictvím tří speciálních potisků, které jsou nyní exkluzivně dostupné na Vans.com/customs.

Kolekce Vans a Ukradené Vánoce Tima Burtona bude k dostání od 4. října v obchodech Vans, u přeprodejců a online na Vans.com.

Comments

comments

Vyhledat