Venerologická poradna: riziko po návštěvě různých podniků

Foto Kenny Eliason via unsplash.com
Foto Kenny Eliason via unsplash.com

Venerolog MUDr. Procházka odpovídá na další dotazy našich čtenářů v naší anonymní venerologické poradně.

Otázka:

Mám dotaz pro můj klid, navštěvuji různé podniky s cílem obohatit sexuální život a vždy se chovám hodně zodpovědně. Zeptám se na jednu praktiku? Orální sex kondom a vše jak má být, občasné uspokojování partnerkou jazykem po varlatech. Dokončení bylo sundání prezervativu a udělání se do pusy. Dokončení bylo jen mou rukou a jen špička pohlavního orgánu na rty poskytovatelky a hned sprcha. Je riziko vysoké ? Bylo dost slin ale jen na prezervativu.

Děkuji David

Odpověď:

Dobrý den mladý pane, každý nechráněný sex s dámou , která se živí sexem, je rizikový. Sice ve Vašem případě je zde zde menší míra rizika, ale ne zcela nulová. Proto bych Vám poradil, aby jste se 14dní od tohoto uvedeného sexuálního kontaktu dostavil na spádovou venerologickou ambulanci a nechal si provést vyšetření na chlamýdie a kapavku. Buď z prvního proudu  ranní moči nebo z výtěru z uretry.

S pozdravem a přáním plného vyléčení

MUDr. Přemysl Procházka

 

MUDr. Přemysl Procházka odpovídá na vaše dotazy průběžně. Pokud máte také otázku, zašlete ji na: protisedi@protisedi.cz – vždy s předmětem PORADNA VENEROLOGIE. 

Neuvádějte žádné osobní údaje(!), nejlepší je anonymní e-mail.

 

Comments

comments

Vyhledat