Víkend v 5* hotelu Thermia Palace nabízí i jídlo od michelinského šéfkuchaře

„Udělejte si výlet na Slovensko a prožijte kulinářský víkend s michelinským šéfkuchařem Peterem Duranským, prvním a zatím jediným Slovákem, kterému se podařilo získat michelinskou hvězdu ve vídeňské restauraci Das Loft. Kromě gastronomického zážitku si dopřejete i relaxaci v luxusním Spa & Wellness centru,“ lákají organizátoři. 

 

Secesní klenot Lázeňského ostrova v Piešťanech, 5* hotel Thermia Palace, si pro své hosty připravil večeři ve spolupráci s renomovaným michelinským šéfkuchařem Peterem Duranským. Tato výjimečná událost se uskuteční 16. listopadu 2023 od 19:00 v hotelu Thermia Palace. Hosté budou mít možnost vychutnat si několik chodů, které budou připraveny s důrazem na detail. Balíček nabízí ubytování s polopenzí v luxusních pokojích 5* hotelu Palace Thermia a neomezené využití hotelového Spa & Wellness centra v lázních Irma. Kromě historického termálního bazénu – tzv. zrcadliště – se v krásně zrenovované budově ukrývá i výjimečné bahniště. Secesní architektura z něj činí bazén s naprosto ojedinělou atmosférou na celém Slovensku. Můžete si zde dopřát koupel v léčivých vodách a léčivém bahně při teplotě 39 °C a na následné relaxování budete mít na výběr z velkého množství procedur. Thermia Palace se nachází v kouzelném prostředí piešťanského Lázeňského ostrova a je přímo propojen s lázněmi Irma.

 

Piešťany, perla mezi slovenskými lázněmi, se zaměřují na léčbu pohybového aparátu a hostům nabízejí tradiční i špičkové lázeňské procedury s využitím nejmodernějších technologií. Piešťany mají unikátní léčivé prameny, které jsou používány v mnoha léčebných procedurách a jsou velice bohaté na minerály, síru a sulfan. Termální prameny vyvěrají z hloubky až 2 000 metrů a jejich teplota dosahuje až 70 °C. Velmi účinné je také místní léčivé bahno, které je naprosto jedinečné. Působí silně protizánětlivě, zmírňuje svalové napětí a otoky kloubů, ulevuje od bolesti. Využívá se v bahenních zábalech i unikátních místních bahenních koupelích. 

 

Speciální michelinský víkendový balíček můžete rezervovat na www.ensanahotel.com

A vstupenky na michelinskou večeři lze zakoupit přímo na recepci hotelu Thermia Palace nebo online na www.ticketportal.skComments

comments

Vyhledat