Vánoční corona tip: Vyberte si stromek online a nechte si ho přivézt

 chcistromek.cz
chcistromek.cz

Přemýšlíte, jak letos vyřešit nákup vánočního stromku bez toho, abyste se museli tlačit ve frontách a zbytečně se vystavovali riziku nákazy? Vyberte si svůj vysněný stromek z pohodlí a bezpečí domova online na chcistromek.cz a nechte si ho kamkoli po Praze dovézt až ke dveřím. Nákupem speciálních dobrostromků navíc pomůžete splnit vánoční přání dětem z dětských domovů.

 

Vánoční nákupy budou letos výrazně omezené, což se dotkne i vánočních stromečků. Pokud se chcete vyhnout tlačenicím, využijte unikátní projekt chcistromek.cz nového online květinářstí Florino. Na speciálním webu najdete široký výběr prémiových normandských jedliček, které uvidíte pečlivě nafocené do poslední větvičky. Nekupujete tak žádného zajíce v pytli, ale konkrétní stromek, který se vám zalíbí nejvíc.

 

Díky spolupráci s nadačním fondem Radost dětem můžete navíc při nákupu vybírat ze speciální kategorie dražších stromečků nazvaných „dobrostromky“, jejichž zakoupením splníte vánoční přání vybranému dítěti z dětského domova. Za každý prodaný stromek navíc přidá Florino další dárek.

 

Rozvor stromečků až domů zajistí logistický startup DoDo, který stromek doručí v den a čas podle vašeho výběru. Letošní vánoční přípravy tak můžete zvládnout v klidu, bezpečí a pohodlí domova.

 

Více na www.chcistromek.cz.

Comments

comments

Vyhledat