Vyhrajte poukázky do Starbucks a nalaďte se na svátky

foto Starbucks
foto Starbucks
Vánoční sezóna ve Starbucks již začala a s ní se do kaváren vrátily i ikonické sváteční kelímky. Vánoční motivy zdobí nejen nápoje, ale i novou limitovanou nabídku hrnků, termosek, lahví i originálních ozdob na vánoční stromeček. Znovu použitelné Reusable Cups jsou během těchto svátků dostupné i v kouzelné vánoční edici, která mění barvu. Limitovaná kolekce originálního merchandise Starbucks je dárkem, kterým můžete obdarovat sebe, ale určitě potěší i vaše blízké.
V nabídce jsou také vánoční balíčky, které v sobě kombinují limitované sváteční kousky z vánoční nabídky s nejoblíbenějšími zrnkovými kávami, kávovými kapslemi či rozpustnou kávou Starbucks VIA. Vánoční merchandise Starbucks rozhodně nemůže chybět ve vaší sbírce. Pokud si navíc necháte připravit svůj nápoj do jakékoliv vlastní nádoby, například i nového vánočního Reusable Cupu, můžete se kromě sváteční atmosféry těšit i ze šetření životního prostředí a slevy.

Soutěž

Máme pro vás soutěž o 3×3 vouchery do Starbucks, které můžete proměnit za nápoj podle své chuti a ochutnat novinku – nebo si užít kávu, kterou už dobře znáte. Navštivte otevřená okénka Starbucks, nebo si poukázky schovejte, až bude situace běžnější.

Otázka: 

Jaká je sleva, pokud si necháte připravit svůj nápoj do vlastní nádoby?

a) 5 Kč

b) 10 Kč

c) 15 Kč

Odpovědi posílejte mailem na souteze@protisedi.cz s předmětem Soutěž Starbucks listopad, soutěž končí 27.11.2020 ve 13 hodin.
Autoři prvních 3 správných odpovědí získají po 3 poukázkách na nápoj do řetězce Starbucks. Poukázky budou rozeslány Českou poštou.

Výherce budeme kontaktovat e-mailem.

–-

 

 

Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„1. Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje: 

  • ​e-mail 
  • jméno
  • příjmení
  • V případě výhry zpracuje Správce také poštovní adresu výherce.
  1. Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře a korespondenci o zaslání výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let.
  2. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy.
  3. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám. 

5.​ Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

​ vzít souhlas kdykoliv zpět,

​ požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

​ požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

​ vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

​ požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

​ v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“

Comments

comments

Vyhledat