Vyhrajte vstupenky na výstavu Lovci znaků!

Lovci znaků / Foto Depo2015
Lovci znaků / Foto Depo2015

Holešovická tržnice zve na autorskou putovní výstavu plzeňského DEPO2015 Lovci znaků. Malé i velké návštěvníky tato interaktivní expozice provede netradičně pojatým světem písma, jeho historií, základy typografie, ale i šifer a komunikace obecně. O výstavě se více dozvíte v našem článku a na stránkách Holešovické tržnice. Tam také možná najdete odpověď na soutěžní otázku.

 

Vyhrajte 3x rodinný vstup na Lovce znaků!

Soutěžní otázka: Jaké exponáty najdete na výstavě Lovci znaků?

a) Blablátor, Emotikonátor a Šibenice

b) Terminátor, Primátor a Jitrnice

c) Dezintegrátor, Komunikátor a Polednice

Odpovědi posílejte mailem na souteze@protisedi.cz s předmětem „lovci“. Soutěž končí 29. února 2024 ve 13 hodin. Autoři prvních tří  správných odpovědí získají rodinný vstup na výstavu Lovci znaků.


Pravidla soutěže: 

Výhru nelze směnit za peníze. Pozor: abychom dali šanci všem, jeden výherce smí od 29.7.21 na protišedi vyhrát pouze 2x za kalendářní rok.

Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje: e-mail, jméno, příjmení.

V případě výhry zpracuje Správce také poštovní adresu výherce.

Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře a korespondenci o zaslání výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

– vzít souhlas kdykoliv zpět,
– požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
– požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
– vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
– požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
– v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“

 

Comments

comments

Vyhledat