Vyhrajte vstupy a kempování na OFF Festival

 

Máme pro vás soutěž o vstupy na skvělý polský OFF Festival. Akce konaná v Katowicích má renomé jednoho z nejlepších polských hudebních počinů a je známá i daleko za hranicemi.

Letos vystoupí:

M.I.A, Charlotte Gainsbourg, Grizzly Bear, Jon Hopkins Live, Ariel Pink, Aurora, John Maus, Turbonegro, The Brian Jonestown Massacre, Kult performing Spokojnie, David August, Clap Your Hands Say Yeah performing Some Loud Thunder, Skalpel Big Band, Marlon Williams, Zola Jesus, …And You Will Know Us by the Trail of Dead performing Source Tags & Codes, Big Freedia, Egyptian Lover, Le Mystère Des Voix Bulgares (The Mystery of the Bulgarian Voices), Oxbow, Bishop Nehru, King Ayisoba, Housewives, Or:la, Jacques Greene, Harry Merry, Gary War, coL, The Mystery Lights, DJ Paypal & DJ Taye, Wednesday Campanella, No Age, Unsane, Sensations’ Fix, Derya Yıldırım and Grup Şimşek, Hańba!, Furia, The Como Mamas, Coals, Moses Sumney, Yasuaki Shimizu, Yellow Days, Legendarny Afrojax, Adam Strug, ARRM, Wojciech Bąkowski, Nanook Of The North, Bass Astral x Igo, Sorja Morja, Sonbird, Good Night Chicken, Min t, tęskno, Pokusa, Lonker See, Sierść a Meek Oh Why?

OFF Festival Katowice se koná 3.–5. srpna 2018.

 

Jak vyhrát? Odpovězte správně na naše soutěžní otázky:

  1. Kdo je uměleckým ředitelem festivalu?
  2. Kde de konal první ročník OFF Festivalu?
  3. Ve kterých dnech proběhl OFF Festival 2017?

Pište na souteze@protisedi.cz s předmětem Soutěž OFF.

Soutěž končí 29.7..2018 v 13 hodin. Vyhrává první pisatel, který správně zodpoví všechny 3 otázky. Výherce obdrží 2 třídenní vstupenky na festival OFF a 2 pokázky na kempování po celou dobu konání akce.

 

 

 

Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„1. Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje: 

-​e-mail 

-jméno

-příjmení

 

  1. Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře a korespondenci o převzetí výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let.
  2. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy.
  3. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám.

5.Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

vzít souhlas kdykoliv zpět,

požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“

 

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Poznámka k osobním údajům: Vaše údaje nebudeme používat pro nic jiného, než je informování o případné výhře. Pokud se chcete přihlásit k odběru newsletteru, přihlašte se TADY, děkujeme!

Comments

comments

Vyhledat